Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

yıhah walla bu oyun harbi çok güsel yaw ben aldım direk gandalfla başladım tabi the path of the wizard ı bitirdim (biraz kastı ama olsun.. özellikle minas trith de çok uraştım..) şimdi the path of the king e el atiim dedim ilk bölüm kolay geçilio da soraki o the king of the dead die bi zebani tipli adam çıkıyo eşşek gibi yaw nası ölcek o adam taşların arkasına saklanıom çıkardığı adamları öldürüom sürekli ama adama işlemiyo kılıç mılıç çatır çatır ölüom her seferinde delircem yaw bi yardım pls ... :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sam le oynama olayı yanlış crackten kaynaklanıyor. www.megagames.com dan çek Game Fixes bölümünden

Bjk keşke Legolası seçseymişsin , çünkü Aragorn ile baya kasış o eleman falan. LEgolas la hemen bitiyor[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

black gate de bence aragorn daha iyi
maksat o gelen ayıları öldürmek bi de sonda nazguller biraz kasıyor
işte vurulma parry yap cogu zaman ayılar gelince onları öldür herkesi de korumaya calis[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

o deadle uğraştığın bölümlerde legolas ol çok kolaylaştırıo,hatta hep legolas ol,feci bir şekilde güçlü.ben courtyardda kaldım valla,zor geliyo bana,o büyük devgibi şeyler kolay,bi mızrakda ölüolar,ama kafalarının sağlıklarının göründüğü,her elinde gürz tutan saldırılarını bloke eden herifler zorluyor,teketekte alıyorumda onları kesene kdar arkdan gelip daatıyolar.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

abi black gatede görevimiz ne,adamlar üzerimize ipini koparanı gönderiyo,milyon tane ork öldürüyozda nereye kkdar,o bölümde gandalfda ii oluritam kalabalığın ortasında special'ı başlat millet çozur çozur.bu arada bu herifler malmı oraya 20 kişi gitmişler:)[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

bu sefil golum u itiyorum gene çıkıyor nasıl kızaracak bu[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...