Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Yok abi geçemiyorum o surlu yeri mobil aletler geliyo catapult atıyorum ama bi yandan merdivenlerden geliyo millet geri aşağı mı inecem?
-.-
 `

[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 10 November 2003 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 10 November 2003 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ps2 deki two towersi bitirdim grafik olarak yakın oyun olarak aynı oyun hatta aynı sırada gidior Gandalf açısından onda tek yol vardı yine direk savaşla başlıyordu. O sur sahneleri filan aynı.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

O merdivenli yerde. Kırmızı küçük kareler surlara dayanan merdivenleri göstermekte. merdivenlerin yanlarına gidip sol ctrl tuşu ile geri itebiliosunuz. İpe tutunup assada duvar bi çıkıntı var, orta tarafa dayanan merdivenleri ordan inip iterseniz daha iyi olur. O trollerin ittiği büyük şeyleride onlar ilerden duvara yaklaşırken Gandalfın sopsından fırlattığı o şeyle yok edebilirsiniz. toplam 3 tane geliyo. 2 sini gelirken indirebilirsiniz. 3. her türlü dayanıyo onuda içinden inen orcları öldürüp boş anda blotlamanız lazım. Oda yıkılıyo sonra bölüm bitiyo zaten. Sonraki bölümde aşşa gidip bahçeyi savunacaksınız içeri 200 kadın girmesini sağlayacaksınız. (Trollerin ittiği o şeyleri 4 boltta öldürebilirsiniz. Ama bolt'u en sonuna kadar gerip bırakın. En güçlü atışı yapsın yani. Max. 4 te yıkılıyolar.)
Bolt = Gandalf'ın sopasından attığı şey :)

Her bölümde ESC ye basıp Mission Tips'i okursanız iyi olur. Orda yeterli bilgiyi veriyor zaten.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Boltla nereden vurmalı yani o yürüyen şeyleri hedeflemesi için surlerın ordayken?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sağol da o catapult mekanına mı çıkiimyoksa aşadan mı[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

osgiliathda takıldım.
lağım gibi bi yere indik, göbekli, irice bi orc var. artık ne giymişse üstüne zırh diye, gördüğüm kadarıyla god mode on şeklinde takılıyo arkadaş. nedir bunun ilacı?[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

o ve üzerinde zırh olan ünitelere karşı önce sağ fare tuşuyla parçalayana kadar vurmanız lazım. torm's hammer (RMB RMB RMB) genelde çok ideal bunlardan bir sürü olunca.

ama sen "sam" oynarken takıldın galiba, onda direk cloak olucaksın. sonra dibine gidip space ile öldürceksin direk.

bu arada sam'in bölümleri acayip eğlenceli. oyunu bitirdikden sonra diğer karakterle sürekli o bölümleri oynayıp level atlattım. zaten aragorn legolas veya faramir ile aşırı kolay geliyor orc öldürmek.[hline]I wield the darkness itself ! Not mere shadows
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende plains bilmemnede takıldım fullerin geldigi yerde hani ballistalar var ya orda. assagida faramirle bi kız bekliyo fuller geliyo fulleri olduruyom sora nazgul geliyo bi defa vuruyom sora kaçıyo sonrada yine fuller geliyo bole bole en sonunda oluyom naapcam ben burda nazgul e okla ateş ediyom milim gucu gidio :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canbir, 12 November 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
abi bu tür oyunları pcde nası oynuosunuz hala anlamıyorum.yok crack ti yok ekran kartıydı bilmemne..ps2 liyim mutluyum[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

ne alakası var allah için ya gayet de güzel oynuyoruz[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım bu grafikler nasıl bilgisayarda kastırmıyor ya süper modifiye etmişler o zaman HL gibin.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...