Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow Notebook Tavsiye

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Magnum said:

1500 mü feci ucuk? abi sen kredi cekip bilgisayar almış adamsın, buna feci ucuk deme gözünü seveyim.
1500 mu ?
http://www.istanbulbilisim.com.tr/m17x-alienware-dell-notebook-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,18787.html beni bukadar yakindan takip ettigini bilmiyordum herneyse notebook ile oynayip hic bir sikinti cekmeyen birisi bana notebook marka modelini soylesin lutfen sadece wow icin alicam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi üzgünüm ama laptopla oynayıp sorun çekmeme gibi bi olay yok,ailenware harici.sogutması hepsının cok kotu istedigi özellikleri olsun,bi süre sonra dayanılmaz hale geliyo ilk 2-3 ay sıkıntı cıkarmasa bile.fiyatı ucuk mucuk demissin ama ailenware dan başka almicaksan alma ben de sana bunu söyliyim yani laptopla oynadım zamanında iyisiyle de kötüsüyle de.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu alienware bütçe kasar diyosun,eğer sıkıntı olmadıgını varsayarsak da asus bla bla...4000 tl ye geliyo diyosun 4000 tl ye uçak topluyosun alienwaredan.bütçe yeticekse alienware dan başka almaya gerek yok.hatta bütçeyi yetirirsen senın ıcın de en ıyısı olur alienware illa laptop diyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

HP - PVL LC750EA İ7-2630QM 8G 2TB 17.3 W7PRE 1GBVGA

Böyle bir şey var, rahat rahat wow oynatır, i7 işlemci, 8 gb ram , 2tb disk, 17" ekran, ve AMD Radeon HD 6770M (1 GB DDR5) ekran kartı yeterde artar wow için

piyasada fiyatı 2400 tl felan kdv dahil, 2000 civarına bulabilirim sanırım bakıcam yarın,

aşağıda tam özellikleri var

Ürün Özellikleri
İşlemci: Intel® Core i7-2630QM( 2 GHz, 6 MB L3 önbellek )
Yongaseti: Intel HM65
Sistem Belleği: 8 GB DDR3 ((2 x 4 GB)
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6770M (1 GB DDR5)
Ağ Kartı: 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
Sabit Disk Kapasitesi: 2 x 1 TB SATA (5400 rpm)
Optik Sürücü: SuperMulti DVD±R/RW Çift Katmanlı LightScribe Blu-ray ROM
Batarya: 6 hücreli Lityum-İyon (Li-Ion) pil
Ekran: 43,9 cm (17,3 inç) HD+ Yüksek Çözünürlüklü LED HP BrightView Ekran(1600 x 900)
Kasa Rengi: Koyu ombra Metal Kaplama
İşletim Sistemi: Orijinal Windows® 7 Home Premium 64
Boyutlar: 41,6 x 27,5 x 3,16 cm;3,43 kg'
Kablosuz Haberleşme: 802.11 b/g/n
Açıklama: Tümleşik Dijital Mikrofonlu HP TrueVision HD Web Kamerası

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben gaming için laptop düşmanıyım,masaüstü toplamadan once laptop kullanıyordum ve vimpir kardeşime laptop aldırmamak ıcın elimden geleni yapacağım.anlatmak istedigim wow oynanmaz değil,oynanır.ama altına istedigin sogutucuyu al belli bi müddet sonra laptopların çogunun default sogutucusu iyi olmadıgı ıcın sıçıyo.başta 60 fps oynuyosun güzelce,sonra 40 oluyo,sonra ısınma problemi iyice artıyo 20 fps oluyo.ondan sonra ısınmanın boku cıkıyo ve işlemci kaynaklı ısınmadan res atmaya başlıyor makine.bunun sogutucudaki toz vs ile de alakası yok her yolu denedım ben buzlu muzlu sogutmalar da denedım yok.hp hele hiç almayın sogutması en fail laptop.abi illa laptop mı alıcaksın bilmiyorum ama masaüstü almaya bak,olmuyorsa alienware al.çok ısrar ediyorum bak senı severım can çekişmeni istemiyorum sdfgjhdf
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

Magnum said:

1500 mü feci ucuk? abi sen kredi cekip bilgisayar almış adamsın, buna feci ucuk deme gözünü seveyim.
1500 mu ?
http://www.istanbulbilisim.com.tr/m17x-alienware-dell-notebook-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,18787.html beni bukadar yakindan takip ettigini bilmiyordum herneyse notebook ile oynayip hic bir sikinti cekmeyen birisi bana notebook marka modelini soylesin lutfen sadece wow icin alicam.

Dell Price $149900

yazıyor yukarıda verilen allienware linkinde. seni takip mi? abi bi ara her karakter açışında, her balık tutuşunda falan başlık acıyordun. hakkında bir şeyler bilmemek namümkün yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gölge vs. kasmadığım için asus k52j'yle çatır çatır oynuyorum her oyunu. Ekran kartı güzel olsa canavar alet zaten. Güzel bir soğutucu aldım altına ısı problemim de yok.

Laptop lazımsa ama WoW da oynayabileyim diyorsan iyidir. Ama WoW oynamak için laptop alacaksan ve laptop olarak değil masaüstü gibi kullanacaksan yazık etme parana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...