Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merhaba ilk sorumu sormak istiyorum

tasteinwoman

Öne çıkan mesajlar

öncelikle herkese merhaba, bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kayıtlı oldum.. cok kaliteli, eğlenceli aynı zamanda arkadaşımın iddasına göre çok tarz, kişilikli insanların olduğu bi forummuş paticik.. :) yaklaşık 5 dakikadır forumdayım ilk yeni gelenler forum kurallarını okudum.. fakat yazıda belirtilen "kurallar" linkine bastığımda "Üzgünüz, bu forumu okuma yetkiniz bulunmamaktadır. " iletisini aldım.. yeni olduğum için madur görün. okuma yetkisi nasıl elde edebilirim ya da edilebiliyor mu? forumun işleyişi nasıldır küçük bi bilgilendirme yaparsınız çok sevinirim... bu arada herkese selam ederim.. hoşgeldim :)
Sosyal ağlarda paylaş

işte ırkçılık, suç olan şeyler, suçluyu övmek vs gibi şeyler yasak.
crack, hack warez yasak
küfür etmek, kısaltma küfürlerde dahil olmak üzere yasak
çok sayıda üyelik açmak yasak

gibi şeyler.

kalanınıda hata yaptıkça öğrenirsin zaten.

yazılanlarla bir sıkıntın olduğunda sağ üstteki ünleme basarak mesajı şikayet edebilirsin. ya da bölüm modlarına mesaj ile bildirebilirsin.

çok karmaşık kurallar yok sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

abi ama o kadar yazılıyor piramit yapmayın diye. sdfsdf. ama dert etmeyin onları. hata yaptıkça uyarı geliyor. mesela, hemen bi üsttündeki mesajı alıntılamak hoş karşılanmıyor. vs. dert değil onlar. kullandıkça öğreniyorsun falan

mesajları üst üste alıntılayınca piramit oluyor

said:
said:
said:
böle

yasak bu
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...