Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MHP Kaset Skandalı ve AKP

tinu

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

Bu ülkenin haline artık ne üzülüyorum ne kızıyorum. Baştaki bölücü, şarlatan, dolandırıcı, yandaş kayırıcı, kendisinden olmayanları tehdit eden ve bu tehditleri gerçekleştiren, dini boş beyinlerine alet eden bir partiye körü körüne inanan insanlarla dolu.

Yukarda boş beyinlinin biride ahlaklı olsalarmış demiş, sanane lan insanların sex hayatlarından. Sen misin toplumun ahlak belirleyicisi? Bu kadar mı meraklısınız insanların sex yapmasına. Adamın karısı senmisin de atıp tutuyorsun burada? Tahammül edeyim dedim de böyle adamlar anca bundan anlıyor.

Bu nasıl bir mantık arkadaş. Burada özel hayatlarının aküsü çıkarılan adamlar kurban yerine suçlu oluyor. Nasıl bir ülkeye döndük birader. Herkes namus bekçisi herkes ahlak polisi. Yolda sokakta aç gibi kadın süzenler başkasının özel hayatı devreye girince aslan kaplan en büyük namus bekçisi kesiliyor. Müstehak arkadaş bunlara herşey.

Sağlam bir liderden önce 2. hitler lazım bu kafada olan, sokakları şöyleee bir temizlesin. katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Sağlam bir liderden önce 2. hitler lazım bu kafada olan, sokakları şöyleee bir temizlesin. katılıyorum

geldi o ikinci hitler temizledi sokakları işte. öğrenci isyan etse tekme tokat yiyo bebeği düşüyo, işçi isyan etse biber gazı, asker isyan etse anında ergenekon, gazeteci yazar isyan etse silivri.
Sosyal ağlarda paylaş

çok eşlilik haberi kadar önemli olmasa bile
http://www.t24.com.tr/akpli-babuscu-faruk-bayindiri-kesin-ihrac-icin-disipline-verdik/haber/146881.aspx

AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, MHP'de üst düzey isimleri istifaya götüren gizli görüntülerin yayınlandığı "Farklı Ülkücüler' sitesine finansal kaynak sağladığı iddia edilen AKP'li Faruk Bayındır'ın kesin ihracı için disipline verdiklerini söyledi. Babuşçu, "Teşkilattan gelen bir arkadaş değil. Olayla ilişkisi vardır ya da yoktur hiç umurumda değil. Böyle bir süreçte adı geçtiği için derhal ihracı yönünde disipline sevk ettik. Zaten teşkilatla bağı yok, üyeliğinin de düşmesi için bunu yapıyoruz" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Star gazetesinden bir adam köşe yazısında Bahçelinin de "değişik türde ilişkili" bir kasedi olduğu söyleniyor demiş.

Ardından da bu kasetle ilgili yayın yapan bütün organlar hemen kapatılmalı demiş sdfghj

http://www.stargazete.com/yazar/ergun-babahan/urperten-soylenti-ve-haberler-haber-354305.htm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...