Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Once Upon a Time (2011) - ABC

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

oyşş o ne bölümdü,Game of thronesu seyredecektim önce,arkadşım "yok yok once upon a time'a bak onun finali çok heyecanlı" demişti...haklıymış, kalbim burnumda izledim:)....

spo final

regina nasıl sevindi ama büyünün geldiğini görünce....bir an demiştim ki regina değişti,henry olayından sonra içindeki iyiyi buldu,pişman oldu...tık yok kardeşim,kötüysen kötüsündür yapcak bir şey yok.Rumple bile gerçek aşkını bulmuş yıllar sonra, bırak ne uğraşıyon yeniden magic miş power mış!!!!..o dünyada neysen bu dünyada da osun

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Bolumun basinda leviatan i duyunca ' burda da mi yeter ' oldum meger lancelotmus sdf.
Baya duygusal ve hareketli bolumdu. Cora ogreler falan. Sezon super gidiyor simdilik ama artik pinokyoyu gostersinler yaa yazik oldu adama yataga cakildi kaldi salak henrynin de hic aklina gelmiyo zaten :(

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bu iyi bir teori, why not?
mani said:

2x04

Çok güzel anlattılar Hook'un hikayesini. baya iyiydi bu bölüm. Peter Pan Rumpelstiltskin'in oğlu çıkacak herhalde. magic beanle neverland'e gitmişti O da.

seyretmedim bu haftakini de bizim losttan Hurly gelmiş sanırım, pazartesiyi bekleyip 2 sini ardarda izlerim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
Azure_Knight said:

sezona güzel bir başlangıç olmuş sevdim ben

ama rumpelstiltskin niye duygulanıp ağladı onu çözemedim

böyle devam

spo

o sanırım oğluyla ilgili bir şeydi bilmiyorum...ama ben şey de çok güldüm ya, o lost child geldi.."hello rumpelstilskin " diyince rumple o her zaman yaptığı el kol hareketini...baştan savar gibi yapıp dudak büktü ya..koptum ya...adam fani dünyayı gördükten sonra, neverlandmiş,enchanted forest miş..referans yapmakmış...çok boş kaldı=)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...