Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Evet eskiden daha ayrıntılıydı di mi tactics? şimdi senin dediğin gibiyse arada bir durdurucas adamları peh

Bak bişey daha geldi aklıma

Bu dragonkeep hede hödösünde background u değiştireyim azıcık dedim. Girdim, da1 karakterimi gördü, achiev leri gördü, tüm oyunumu gördü işte neyse. Ama benim originde da1 yok? How the hell?
Sosyal ağlarda paylaş

zoom kilidini acmanın yolu vardı cheat engine ile, ama iç alanlarda ne kadar işe yarar supheliyim. tavana takılır gene.

ben barrier ve dispel i manual yapıyorum onun dışında magelere pek dokunmuyorum. mind blast var yakına gelen olursa patlatıyorlar kendileri.

etrafta dolanırken saldıran at kuş ayı köpek falan harici şeylerde hep tactical gidiyorum auto attack sebebiyle. açılışta barrier açtıktan sonra çoğu düşük lvl trash mobu Y ile particek dalın komutu verip bamgüm temizlemek mümkün çizik almadan guard da varsa adamlarda. (tabi oyunun başında düzgün ability falan yokken hiç değil)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok oyunda lvl scaling yok ama bunu göstermek için biraz gerizekalı bir yöntem seçmişler. Aynı bölge içinde bu kadar geçişken yapmak yerine aynı anda açılan farklı bölgelerin biri yüksek lvl olabilirmiş. Mevcut durumda OCD si olan yandı. Questler tamamlanmıyor. Genç OCDliler rahatsız.
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

yüksek level maplerin belli bölgelerinde scaling var gibi

hınterlands de oyunun basınadki 12 rift dışında karşılaşmadım bir daha levelimin yetmedigi bir yer. OCD olmam ve karakterleri hayvan levellamam ve bir yeri bitirmeden bir yere gecmeme manyaklıgımdan overkill yapmıs olabilirim bazı zonelara.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi gerizekalı kesinlikle AI ya.

ille tacticsten bi yere sabitleyecen adamları bi de 3 mage 1 fighter falan dragona oyle gitçen.

sabitlemezsen solas dragonun içinden abyss pull atmaya çalışıyo falan. çıldırıyosun.

ai genel olarak iyi aslında. bir örnek vermek gerekirse dragon fight'larında warrior ya da rogue'ları kontrol etmiyorken dragon's breath geldiğinde yanlara ya da dragon'un altına kaçmaları nightmare oynarken resmen rahatlatıyor. ama bunun gibi daha komplex bir şeyi yapabilirken, tactical kamera ile belli yerlere companionları yerleştirip hold dememe rağmen bazen deli dana gibi koşmaları sıkıntı yaratabiliyor.

o değil de dün ilk dragon'umu kestim, crestwood'daki northern hunter. blackwall-varric-solas ve ben (mage ama specialization'sız) idi takım. 5 6 kere yattı tüm parti, ama belli bir taktik geliştirince nitekim rahat kesebildim. hatta regen pot bile harcamadım, origins nightmare'de imkansızdı bu.

loot güzeldi ama mage'lik pek bişi düşmedi. gerçi elimde operations'dan gelen deli bi staff var, leliana'cığım sağ olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...