Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

bunlarda burda dursun, ai tricks:

http://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2o8aqw/lets_make_a_list_of_great_ai_tricks/

http://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2o7skx/set_your_ranged_ai_behavior_to_defend_themselves/

vivienne ve blackwall oyunu kiriyor, oyun zevkimin icine ettiler almiyorum artik partye biraz zorluk istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

knight enchanter + inferno + spirit = cheat

bir bioware oyunundaki en bozuk spec olabilir bu, fade touch obsidian masterwork ile guard on hit de alinca olmek imkansiz oluyor direk karsidaki ne olursa olsun, nightmare de bile lololol direk

partiye potion kullanimini yasakladim, saliyorum oyle takiliyorlar ben sololiyorum dragonu ahahahaah, zamanima kiymasam geri donup rift mage giderdim, neyse KE den cikip normal takilicam cidden hic zevkli diil oyun bole

romance e gelince hic kimlerle romance edilebiliyor bakmadan basladim oyuna, partiden hosuma giden bi dorian vardi oda gay cikti ya uff, oysa su oyunda en sevdigim karakter net hani varricten bile fazla sevdim

opsiyonlara baktim

vivienne = istemiyor ki zaten cok sig karakter
blackwall = JUST NO
iron bull = ewwwwww
sera = DIE IN A FIRE
solas = ircci direk illa elf istiyor, pis dazlak
cass = cok iyi ama straight :(
dorian = :(((((((((((((((

partiden kimse kalmadi

cullen = meh

geriye bi josephine kaldi, neyse ki cok sevimli ve romance de cidden romantik ve tatli olmus sevdim ben, sagda solda npc ler konusuyor filan oda guzel olmus ek diyaloglar cikiyor bazen
Sosyal ağlarda paylaş

bayağı beklemek lazım evet, ai disabled default olarak ultimate'lar. ejdere gitmeden önce 2 ruja (siz rujsanız tabii sadece sera'da var) biriktirip öyle giderseniz yokedersiniz ama. paladin reckoning bomb'la kazzak hesabı. (:P)

ability ring'ini unutmayın. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

abi sonunda yagmur yagmayan bi haritaya geldim şükür :o oyun hızlandı lol.

http://i.imgur.com/liYYoTx.png

aksam blackwall ile val_royeaux a perde almaya inicez bakalım. tier 2 recipeleride alıp 1-2 armor yapayım.

bide tüm potları falan inceledim regen ve healing mist de karar kıldım, tek ihtiyacım hemen heryerde olan 2 common mat. sadece. şimdi upgradelerine kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

god tier buildlerden kaçındım sahsen, eliyüzü düzgün olsun bolca passive olsun yeter, ilerde zaten silverite gelince god tier olcak herkes np açıdan. lvl 30 soft cap olmadan bitirmem oyunu büyük ihtimal.

bide dispel en iyi büyü ya her halta yarıyo dfd, riften 6 demon geliyo 4ünü hop geri yolluyorum daha gelemeden.

o değilde hala bi tane skill calculator çıkmamış ya, illa oyuna girmek gerek phf
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 saate kadar sorunsuz oynuyordum, 10 dakikalığına çıktım, şu hatayı alıyorum launch etmeye çalışırken,

We are unable to connect to EA servers to activate Dragon Age Inquisition on this computer using your account. Please try again later.

port açtım, bir iki çözüm yöntemi denedim, origin'den çıkıp yeniden girdim, log out falan işe yaramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

donanim degistirdiginde DRM sacmaliyor. cozduk demislerdi buna.

bir de arada EA i ddos luyorlar. o sirada da oluyor ama gecici oluyor.

bazilarinda donanim falan degistirmeden kalici olarak bu sorun ortaya cikmis. bir kismi sadece origini silip (oyunu degil) tekrar kurmakla cozmus.

bazilari ise hala ea supportta dert yanmaya devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...