Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

questlerini bitirince hepsi keçi oluyor onların, questleri bitmediği için öle heryerdeler.

o değilde redcliffe castle ne iyi olmuş ya o oda senin bu oda benim dolaş dolaş bitmedi dfs

bitek runeler sökülemiyor silah ve armorlardan, gerisi istediğin gibi çıkıp takılabiliyor, runelerde eskisi yokoluyor yenisini takınca.

bide çantanızın derinliklerine bakın 23432432 tane upgrade duruyor orda muhtemelen yer kaplıyor, tier 1 mavileri aldıktan sonra grileri falan satın hep

73 saat gameplay olmuş daha 2 zone anca bitirdim lol
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

şöle bişi var bg2 yapıyor oyunu, zararı var mı, bilgisayara demonlar kaçar mı bilmem.

http://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2nmux3/now_it_feels_like_da1_daino_spoilers/

http://i.imgur.com/6IRTYdk.jpg

E abi bu SSD bozma muhabbetinde adı geçen programın tek amacı oyunun exe si ile oynanmasını engellemek değil miydi, Cheat Engine çalışıyorsa şakır şakır o program ne işe yarıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Benzeyenini değil de kendisini görsek ölmeden...

zor

niye zor:

bg3 iptal edildiğinde %80 bitmişti, lakin o dönemden şimdiye 100lerce sene geçti fr'da, elf olmayan hemen hemen tüm diğer karakterin çoktan ölmüş olduğunu geçtim, tanrıların bile bi sürüsü gitti yenisi geldi vs 40 tane major event oldu herşey değişti vs, o %80 bitmiş halin %75 inin baştan yapılması gerek anlaşılır bir şey çıkması için ortaya. bunu yapacak olanda ilk 2 oyundan çıkarılmış contenti yeniymiş gibi ekleyip üstüne buglayıp EE diye çıkaran bi şirket olunca lol.

bide izometrik rpg kitlesi kısıtlı, 1 milyon satış barajını tek geçen bg2 sanırım bu güne kadar son 20 yılda, gog falan çıkmadan önce izo rpglerin orjinal satışları hep komik rakamlar cidden, ufak firmalar için ideal ama büyük firmalar için direk zarar.

+ zaten yeni d&d içeriğini direk neverwinter mmosuna gömüyorlar bu ara, ne kadar dandikte olsa yıllık $150 milyon getirisi var, 4-5 tane izo rpg yapsan asla etmez o kadar malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...