Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

hinterlands'deyim de bitmek bilmiyor cidden, da1&d2'yi üstüste koyup çarpmışlar resmen lol. bir elder scrolls değil kesinlikle, halen bioware'in o "harita üzerinde tıklanan node" havası var ama gene de adamların açık ara en geniş oyunu olmuş. combat ve char sistemleri olarak da da ve da'nin ahlaklı kısımlarını almışlar genel olarak. daha fazla yorum yapmam için erken ama.

tek cansıkıcı olay saatte bir çökmesi oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

hinterlands da 29 saat gecirmis birisi olarak, dragon ve 12 rift disinda bir sey birakmadim. dragon i da ucu ucuna olduremedim zaten.

en cok 24 shardi topladigimda bir odul olmamasi, aksine toplamda 110 civari daha shard toplamam gerektigini farkettigimde beynimden dondum. adamlar bildigin mmorpg grindinin en acimasizini konsol stayla yapmis :P gerci side questin de side i, ama ben obsesif im iste. nedense arkham oynarken (ilki) yapmadigim side questler ve toplamadigim trophy ler orada umursamadigim seylreken burada obsesyon yapti. mmorpg ve rpg aliskanliklarim dolayisi ile sanirim. bir de sanirim arkham da hikaye ve oyun bunlari yapmadan rahatsiz etmeden akiyordu, burada quest log da durdukca cildirtiyorlar.

bir yerin erken birakilarak baska yere gecmesini dogru bulmuyorum, oyun biraktirsin ve geri dondursun eger mekanik onu gerektiriyorsa. hele netteki yapmayin side questleri hinterlands i ignore kismini da dogru bulmuyorum. oyunun parcasi olan mekanikler bunlar, dogru durust dizayn etselerdi. oyun zaten basta %100 hinterlands, baslangic sonraki kisimlarda %50 hinterlands-%50 diger ekseninde donuyor, en azindan baslarda her bir halt icin hinterlands a geri bir sekilde donuyoruz. bakalim daha da ilerleyince ne olur bilmiyorum. artik beni ilerde baska questler icin buraya dondurmeyecek diye umuyorum. donduruyorsa biraz fazla cheap shot olmus derim.

24 shard olayi cok fena koydu ama. cok ugrasmistim, bolgesel bir odul bekliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

bu oyun sanki daha cok ps4 oyunu gibime geliyo, ozellikle su ssd olayi beni korkuttu. Pc 'deki grafik kalitesi dehset degil sanirim, o yuzden ps4 akar ?

256 gb ssd + 2tb normal harddisk kullaniyorum. swap dosyam normal harddiskte, ssd ninki kapali. origin ssd de, oyun normal harddiskte. ssd ye kurmamam dolayisi ile disk okumadan dolayi bir performans kaybi yasamadigim gibi ssd de bir ekstra okuma da gozlemlemedim. kasa ici sicakliklarimda da bir anormallik yok.

olmaz bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

tarzina bagli. her adami sen kendin emir vererek yonetiyorsan oyle kalsin. sonra bitiriyorlar resourcelari bir sey yapamiyorsun. tek karakter yonetirim, baslarim tactical ina diyorsan dibe cek. somursunler herseyi.

onu yuksek birakmalari ilginc yalniz. oyun genel olarak isleri basitlestirme uzerine kurulu dizayn olarak. ancak bazi seyler micro birakilmis defaultta.
Sosyal ağlarda paylaş

şey var bide sonraki bölgelerden quest vb bittikçe eski bölgede kapalı kitli olan şeyler açılabiliyor başka quest için, tekrar ziyaret etmek için sebep,

12 zone var böle, + tek quest için açılan ufak zonelar üstüne.

hinterlandsde 60+ quest var 4-5 çeşit collectible şeyler hariç

bide birinin questini yapınca inq. katılmazmısın we have cookies? çıkıyor bazen, katılmıyorsa grubunuzda doğru companion yoktur o adamı recruit edecek, hepsi böle değil ama bazısı böle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...