Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Conan'da 3. yıl şerefine tüm hesaplar mayıs ayı boyunca açık

KingV

Öne çıkan mesajlar

Estel_Anorien said:

yapmadıkları hareket kalmadı adam çekmek için tekrar oyuna.

bana sorarsan en underrated mmorpglerden biriydi.

WotLK'tan önce çıkarma sevdasına WAR da AoC da müthiş potansiyellerini rezil ettiler, underrated olması oyuncuların suçu değil yani. Hele AoC ilk çıktığında resmen parayla beta oynuyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ay bende oyunu aktif etmiştim. Login oldum , 3-5 saat takıldım oyunda. Bir daha girmedim. Crysis 2 oynuyorum full ayarlarda ama 3 sene önce çıkmış oyunu en kötü ayarlarda bile oynayamıyorum.Kasım kasım kalıyor PC :D Birde MMO dediğin özgür dünya olmalı abi , ne öyle instanced map. Her bölge geçişlerle loading vs.. Warhammer'ıda o nedenle bırakmıştım. Aslında combat sistemi çok hoş. Yazık ettiler güzelim oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

ben crysis 1i düşük ayarlarla oynayabiliyorken, aoc yi de aynı ayarlarda oynuyorum. yeni entegre ettikleri grafik motorundan beri bazı şeyler çok daha iyi.

AoC ilk çıktığından beri çok değişti. belki hepiniz için hayal kırıklığı olmuş olabilir. sadece görmek isterseniz gelip bir son halini görün istedim ;) sonuçta seviyorum bu dünyayı ve oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

ben crysis 1i düşük ayarlarla oynayabiliyorken, aoc yi de aynı ayarlarda oynuyorum. yeni entegre ettikleri grafik motorundan beri bazı şeyler çok daha iyi.

AoC ilk çıktığından beri çok değişti. belki hepiniz için hayal kırıklığı olmuş olabilir. sadece görmek isterseniz gelip bir son halini görün istedim ;) sonuçta seviyorum bu dünyayı ve oyunu.

Abi ben oyunu başından beri takip ediyorum. Ama oynanmıyor. Bende takıntı var. Oyunu illa full ayarlarda oynıcam. Yoksa keyif almıyorum. Ama olmuyor... ATI kullanıyorum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya King bırak arkadaşım AoC konusu açıp durmayı her gördüğümde yüreğim sızlıyo tam unutacakken, bigün şeytana uyup açcam accountu sosyal düzenim iş düzenim kaycak o zaman bozuşcaz asıl :P

Kel barbarımı özledim ulan :(

O değil de barbarın durumu nasıl ve hoxun ??
Sosyal ağlarda paylaş

alternate advancenment sistemiyle birlikte felaket :)

barbara decapitation gibi bir perk açabiliyorsun aa ağacından
veya %60 evasion alabiliyorsun aynı ağaçtan. fakat perk sayıların sınırlı olduğu için ikisini birden alamıyorsun.

hox un ise son haliyle hellfire breath combo bozma özelliği geldi. tabi bu her seferinde değil ufak bir şansla bozabiliyor. aa perkleri de yine ayrı güzel. oynanmaz denen avatara bomba özellikler gelmiş. bir feat tree her 100 str ve intelligence için critical damage rating verirken bir perk pasiv 150şer str ve int veriyor artı dönüşürsen bu sayı artıyor. hele bir de üzerine str ve int bonusu yüksek wolves of the steppes armor u giyersen senin hox un tadından yenmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...