Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DEPREM

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

cetintas said:

1.5 saat kadar önce bilgisayar kucağımda, ayakları sehpaya uzatmışken alttan sanki bir şey dürttü beni. "Oha" dedim, "lan ne oluyor, şeytan puştu tacize de mi başladı?" gibilerden belli belirsiz ve bir o kadar da manasız düşünceler geçti aklımdan. 1 dakika sonra kayınpederin bana açtığı telefonla öğrendim, DEPREM olmuş. Bana hissedip hissetmediğimizi sordu, ben de az önce olan olayı şeytanlı kısmı hariç anlattım. Çok sallanmış ve korkmuşlar, Silivri'de oturuyorlar ya, iyice telaşlılar tabi. Neyse, merkez üssünü öğrenirsem haber vermemi söyledi, "tamam baba" dedim ve kapattım. O ara hatun arabada unuttuğu bir şeyi getirmemi istedi. Söylene söylene çıktım dışarı, bir de ne göreyim. Ulan bütün apartman kapının önünde pijama partisi yapıyor. "O kadar sallandınız mı yahu?" dedim. "Hem de nasıl" dedi birkaç teyze. "Kesin Ergenekon'un işidir" dedim ve tabi bütün apartman kadrosu gülmekten yarıldı hatta 2-3 tanesi bayıldı.

(Geçte olsa muhabbetinize katılayım dedim ciğerlerim).

SDFLHPSDLFHJAAHAHAHAHAHASHGKPSDOHKSDĞPLFSDPLHLSDF

hiçkomikdiil

Komik olsun diye özel bir çaba harcamadım.
Ama komik bir şey yaptığımda sana haber veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Aluriel said:

"roket adam" said:

turkcell veya vodafone niye sıçmadı abi? onu açıklasana bi. hakkaten merak ediyorum.

nası sıçmadı? ilk yarım saat yoktu ikisi de.

istanbul avrupa'daki vodafone bir cep telefonunu aradım, diğer yandan şikayet edenler sadece avealılar internet sitelerinde falan, bilmem farkında mısınız?

roket kasma abi, hepsi gitti. senin bulundugun bolgede gitmemistir. benim ailede herkes turkcell abonesi.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

1.5 saat kadar önce bilgisayar kucağımda, ayakları sehpaya uzatmışken alttan sanki bir şey dürttü beni. "Oha" dedim, "lan ne oluyor, şeytan puştu tacize de mi başladı?" gibilerden belli belirsiz ve bir o kadar da manasız düşünceler geçti aklımdan. 1 dakika sonra kayınpederin bana açtığı telefonla öğrendim, DEPREM olmuş. Bana hissedip hissetmediğimizi sordu, ben de az önce olan olayı şeytanlı kısmı hariç anlattım. Çok sallanmış ve korkmuşlar, Silivri'de oturuyorlar ya, iyice telaşlılar tabi. Neyse, merkez üssünü öğrenirsem haber vermemi söyledi, "tamam baba" dedim ve kapattım. O ara hatun arabada unuttuğu bir şeyi getirmemi istedi. Söylene söylene çıktım dışarı, bir de ne göreyim. Ulan bütün apartman kapının önünde pijama partisi yapıyor. "O kadar sallandınız mı yahu?" dedim. "Hem de nasıl" dedi birkaç teyze. "Kesin Ergenekon'un işidir" dedim ve tabi bütün apartman kadrosu gülmekten yarıldı hatta 2-3 tanesi bayıldı.

(Geçte olsa muhabbetinize katılayım dedim ciğerlerim).

http://jamiedubs.com/fuckflickr/data/batman-first-i-was-like.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

istanbul avrupa'daki vodafone bir cep telefonunu aradım, diğer yandan şikayet edenler sadece avealılar internet sitelerinde falan, bilmem farkında mısınız?

kütahyadaki babamı aradım depremden hemen sonra. avea da var turkcell de. ikiside patlaktı o ilk yarım saat. vodafone denemedim ama hiç sanmıyorum onun durumunun da değişik olacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Aluriel said:

NolaxThensbane said:

Çevre mühendisleri odası basbas bağırıyor siyanür havuzu sızıyor diye hükümet birşey yok diyor.Sonra neden nükleer olmasın diye soruyorsunuz birde.

abi nükleer olmasın diye yine bağıralım biz de ama şu geçerli bir örnek değil onu protesto etmek için. baz istasyonları yada santraller fiziksel olarak zarar görmese bile kaldıramaz oranın gsm/telefon altyapısı o tarz bir anlık yüklenmeyi.

Yarın öbür gün nükleerde birşey olduğunda gene önlem almıcak devlet geçiştirecek en fazla hutbe okutacak o yüzden yapılmasın diyorum.

Ya ne önlemi canım kardeşim.
Biz de olan biten her şey Allah'tan geliyor, halkta öyle kabul ediyor zaten. Ne önlemi alacak siyasetçi?
Aslında nükleeri bile yapıpta "Allah yaptı" diyen bir siyasetçi de gelebilir bu gidişle bu ülkeye. Nasıl olsa halk yer.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ben diyorum sana abi, kedi gereksiz hayvan. Köpek besle.

SuSaNoO said:

beşiktaştaydım salonda vanishing on 7th street izliyordum hiçbi şey hissetmedim.
kedi yanımda uyurken bi anda kafayı kaldırdı heyecanla gözlerini bi yere sabitleyerek bekledi kaskatı kesildi korkuyla bakmaya başladı. lakin ben yine bir şey hissetmiyordum. ardına bir dene mesaj geldi cebime deprem oli la diye. yani demem o ki ben hissetmedim
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

"roket adam" said:

Aluriel said:

"roket adam" said:

turkcell veya vodafone niye sıçmadı abi? onu açıklasana bi. hakkaten merak ediyorum.

roket kasma abi, hepsi gitti. senin bulundugun bolgede gitmemistir. benim ailede herkes turkcell abonesi.

avea telefonum çalışmıyodu arkadaşın turkcelli ile annemi arayabildim.

muhtemelen en kısa zamanda turkcell e geçiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

"roket adam" said:

Aluriel said:

"roket adam" said:

gerçi bunu da genel yorumlamak saçma. anca internete bakarız turkcell şu kadar küfür yemiş vodafone bu kadar avea bu kadar dersin karşılaştırırsın.

işin teknik altyapısını merak ediyorum ben. avea niye daha çok sıçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Yarın öbür gün nükleerde birşey olduğunda gene önlem almıcak devlet geçiştirecek en fazla hutbe okutacak o yüzden yapılmasın diyorum.

tamam abi yapılmasın diyorum ben de zaten. ama gerekçe olarak şu depremde bile telefonlar öldü, nükleere neler neler olur gibi saçma sapan bişey sunarsak komik duruma düşeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

SuSaNoO said:

beşiktaştaydım salonda vanishing on 7th street izliyordum hiçbi şey hissetmedim.
kedi yanımda uyurken bi anda kafayı kaldırdı heyecanla gözlerini bi yere sabitleyerek bekledi kaskatı kesildi korkuyla bakmaya başladı. lakin ben yine bir şey hissetmiyordum. ardına bir dene mesaj geldi cebime deprem oli la diye. yani demem o ki ben hissetmedim

senin kedi bir daha kaskatı kesilip sabit bir yere bakmaya başlarsa oturma direk kaç
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

SPectre88 said:

1 kişi panikleyip camdan atlayıp ölmüş.
Dumlupınar Ünide yıkılan 1 bina varmış.
siyanürden hala net bir haber yok!

siyanürle ilgili elemanın biri kıvırdı baya ama taraflıydı bariz anlattıkları. zaten risk yoktu tarzında başladı lafına adam direk

ta bulgaristan hissetmiş depremi, 120km öteden hissetmemiş o dingil,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...