Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

her yerde geçerli, gemiyi sigortalatıyorsun yamulmuyorsam.

Klon olayıda bir nevi checkpoint, senin için kayıt noktası. Kısaca limitini aşmadığın zaman öldüğünde kaldığın yerden başlarsın (her seferinde yeniden yaptırmak gerekiyormu bilmiyorum)

Atıyorum senin klon için lvl limitin 50. Eğer sen 51 de gemini patlattırır, üstüne kaçış kapsülünün içinde geberirsen, istasyonda level 50 olark çıkarsın.
Ama senin lvl (sp) klonun 100lvl ise, 100 levelı geçmeden hiç bir derdin yok.

Kısaca evede kaçış kapsülün patladımı gerçekten ölüyorsun. Ama daha önceden klon bıraktığından, yukarıdaki şartlara göre yeniden devam ediyorsun. Her saniyede klona veri gönderiyormuş gibi düşünebilirsin, limiti aşana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

@Suark
ben onları hiç sıfırlamadım, 2 hakkımız varmış. karakterin açıldığı gibi durması iyimi? yoksa değiştirmek mi gerekir. Boş yere öğrenme süreleri uzasın istemem.

@hacibekirlokumu
kötüymüş, umarım unutmayız kayıt işini :D. Fazla olan birşey olmadığından, olduğundada unuturmuşum gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

0.5 0.6 sistemlerde almayında low sece falan görev vermesin es kaza. Onun dışında görev alırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardırda, hatırlayamadım bi anda :)

Parasını verirsen inthar saldırısı yapabilirim ben arkadaşa :D

Onun dısında merc corplar falan var oyunda parayla pis işlerinizi yaptırabilceğiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...