Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

şu toplaşılıp gidilen yerler herhalde. Dün oyundan bir arkadaş anlattı sğlsun. Düzgün corp gerekiyormuş sanırım. İlerde arkadaş grubu yaparsa katılırım bende. Çünkü skill planım iyi para kazandırıyor diye lvl4 yapabilecek şekilde gitmek olacak. Raven ve alt skilleri için plan hazırlayacağım (t2 gemi parası koymazsa golem)
Bu iş için en iyi Caldari midir?

("bir arkadaş" diyip, nick vermedim. Belki isminin geçmesini istemez diye)
Sosyal ağlarda paylaş

yafeshan said:

siz birde patch günlerini görün :)
bu tip günler için el altında yedek oyun bulunduırmak tavsiye edilir
bizim gibi asosyal yaratıklara lazım

bugün patch günü zaten. 550mb patch var, ben indirdim şuan. oyununda yedeğini aldım. Gerçi en kötü senaryoda repair edersiniz demişler. Yinede yedeğini aldım ne olur ne olmaz. Yada yeniden indiririm boyut yada versiyon farkı olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şu buddy invite ile ilgili bişey sorayım. şimdi farklı bi maile buddy invite göndersem ve sonradan o hesabı upgrade etsem ekstradan 30 gün asıl hesabıma ve toplam 51 gün de yeni hesaba gelicek anladığım kadarıyla. doğru mu buraya kadar? bi de aynı ipden birden fazla hesapla oynayınca falan sorun olmuyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

NPC corptan çıkmak için bir başka corpa girmen lazım. Her hangi bir corpa dahil olman lazım her zaman.

Buddy gönderirsen ve upgrade edersen, 30 gün hediye esas charına gider, 2. charın zaten 21 günü vardı, birde 30 günlük upgrade yaptıgından 2. charında 51 günü olur. Yani doğğru anlamışsın.

Aynı anda 6 char ile maden kazan bir arkadaşım vardı bu oyunda :) Yani char sınırlamasıda yok. İstediğin kadar hesap açabilirsin. (aynı anda birden fazla trial hesap açılmıyor sadece)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...