Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

lvl 4 görevleri doğru düzgün yaparak para kazanmaya başlamamız ne kadar sürer acaba? (en altdaki notu dikkate alırsak, yani amacım pve skilleri ile rahat görev yapabilmek değilde, pvp ye yönelmiş bir pilot ile rahatlıkla lvl 4 görevleri yapabilmek )

Salvage, uzaktan lootları çekme ve fitleyeceğimiz geminin cpu su ıvırı zıvırı yetmesi için gereken skill desteği dahil buna.

yada kısa yoldan Bunu yapabilecek fiti EFT den hazırlayıp bir ss alsamda olur. Gerçi bu durumda, yan skilleri göremeyeceğim. Cpu, powergrid capacitor arttırmak için.

Bir noob için bir skill planı yok mudur? bir kaç aylık birşey. Şuan oyun aşırı zevksiz geliyor bu nedenle, elimde 1-2 aylık veya 2-3 aylık bir planım olsa, onu kassam sonra oynamaya başlasam gibi düşünceler içerisindeyim ama kendi planımı yapabilecek bilgiye sahip değilim.

Not: Minmatar pilotu olacağım ve pvp oyuncusuyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 2 ayda dediğin seviyede olursun.Certificates kısmından yararlan şahsen ben öyle yaptım. izleyeceğin yola göre zaten skiller orada ayrılmış bu büyük bir kolaylık.

3 ay a kalmaz lvl 4 görevlere başlarsın günde 2 saat oynarsan tabi. daha cok oynuyorsan kazandığın paraya göre 2 ay a kadar düşebilir. 2 aydan aşağı düşermi sanmam cünkü adam akıllı bir gemiye binmek ve onu fitlemek en az 2 ay zamanını alır.
Sosyal ağlarda paylaş

skill planı adam değilim o açıdan yardım edemicem :)

lakin oyundan mesaj atabilirsin (char ismini chate yaz, tamamını seç sağ tıkla çıkan menüden character de ok, link oluşturmuş oldun. bu linke sağ tıkla, send message)

character: yafes han

amarr konusunda her türlü bilgi verilir. diğerlerini sormayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla iki opsiyon var minamtar olup lvl 4 ypaıcak gelen parayla pvp yapıcam diyosan.

biri drake shield kasıyosun biraz missile kasıyosun herseyiy apıyosun. sürüyo biraz ama yapıyosun. diğeri mealstrom. mealstrom canvar gibi gemi ben onunla lvl 4 leri yapıyorum, en kaslı pve battleshipleri bile 3 tas catladı 4 salvoda patlıyo 80km'den. tabi t2 large artillerynın korkunc alphasının etkisi var bunda. 2 aylık 3 aylık kasmayla oraya ulaşmak söz konusu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

@red
sürekli görev yapmayın diyolar, bayarsınız diyolar. Haklı olduklarını düşünüyorum görev olayı çok bayık.
Birşeyler yapabilirmiyiz diye araştırıyorum, SP muhabbeti ile karşılaşıyorum. 2-3 ay neyse bekleyim hiç girmeden, sadece skilleri sıraya dizeyim diyorum o da olmeyor.

@cuce
aslında tam tersi rahatım. O nedenle bir kaç ay kasayım sonra oynarım diye düşünüyordum. Ama o da yeterli değil. Garip bilemiyorum.
cruiser aldım, fitledim 400k sp oldu. Ama düşük level görevler berbat, zaman kaybı anlamsız. Pvp için skill planı yapayım istedim, işte bu planda lvl 4 görevleri yapabilecek seviye için, gereken skilleri öncelikli kasayım, diğer skilleri beklerken görev yapayım, zamandan kazanayım felan diye düşünmüştüm ama şuan onda bile tereddütdeyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöel söliyim meidum projectile t2 vede battle cruiser 4 ile pvp yapasın rahat rahat. atlarsın can'e oh mis cana var gibi. bide drone varsa tamam işte o kadar.
ha rupture'ada olur yakışlıkda olru rupture ruhlu gemidir.

önemli olan t2 med guns yanı. bide para gelsin diye lvl4 yapabilmek.

tam plan dersen veremem, ama kabaca kullnıcağın gemi işte önce t2 silahlarla cruiser/battlecruiser sonrada t2 cruiserlar, recon olsun hac olsun. yanı neymiş, t2 guns sonrada mechanic 5 electornics 5 ve yan skiller.
Sosyal ağlarda paylaş

bide drake en rahat gemi mission konusunda, fitlemeyi deneyin ( passive tank =) ).

bide naptınız 2-3 ay beklemek falan pvp için.
yeni charım var, 2-3 haftalık falan, azcık uzerıne düşseydim ( cyno altı ) çatır çatır yapardı =)

gallente amarr mısın?
1600 armor fitleyebiliosan, resisstleri fitleyebiliosan
bide silahlar
bide point falan tamam abi işte daha ne=)

yani minmatar deilsen t2 silah olmazsa olmaz deil, e hac falan da kullanmayıver.
harbinger,myrmidon drake bunlar skill friendly gemiler
Sosyal ağlarda paylaş

ağzına sağlık suark.

korkutmayın arkadaşları yaa.

saçma sapan lvl oyunu mu bu lvl 49 ile 50 arasında 10 kat güç farkı olsun. tabiiki herşeyin ideali var. bu demek değilki adam pvp yapamaz. bu işin giriş şartı skill şartı mı var abi, yok

suarkın dediği gibi t1 silah kullan, point at, az buz tank olsun daha ne istion. illa o nuub zamanlarından kalma kill mi koyalım buraya.

allah aşkına bu 2-3 ay diyen t2 silah şu bu yazan arkadaşlar kapışmalarda durup karşıdaki 50 adamın infosuna mı bakıo. tamam abi bu nuub zarar gelmez mi diyo. önüne gelene çatır çatır dalıyo, yada karşı taraf ne kadar kalabalıksa ona göre tabana kuvvet kaçıyo

EVE de engel koymayın milletin önüne
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar yüksek skille her şey çok kolay gelio zaten sana, daha 3 gün önce oyuna başlamış adam korsan olursa nasıl bakacak kendine, parasını kazancak. adamlara tüm gemilerini ve modüllerini vermen lazım, alt accountları yok, korsan olmayan empire gidip gelip modül alcak para yapcak ek accountları yok.
Sosyal ağlarda paylaş

"Zaknefein Dourden" said:

Arkadaşlar ''Osmeden'' tarafında korsanlık yapmaktayız.Yeni arkadaşların içlerinden korsan olmak isteyenlerin skil ve gemilerini karşılamaya hazırım.(17:30'dan sonra müsaitim)

Thecur3

ben karşılayacağım dedim...
skil ve gemi(fitli olarak) başka para kazanması gerekirmi
gerekirse hatırlatırsan sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

düşmana kıllık yapabileceğimiz bir gemi fiti nasıl oluyor acaba? hani hasar vereyim kafagöz kırayım değilde, debufflarla vs. düşmana oyun oynatmayan bir gemiden bahsediyorum. Böyle birşey mümkünmü?
mümkünse tek bir gemide hangi kıllıkları yapabiliyoruz acaba?
garip bir soru oldu farkındayım. Ne yazıkki ilk kez uzaya çıkıyorum :P

eğer bu tip gemi çeşitleri varsa, hemen ölüyorlar mı? hani ben hasar vermekten çok kıllık yapabilecek birşey arıyorum. Tabi direk patlıyorsam anlamsız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Matarın web mesafesine bonusu vardır. Minmatarda bu işi şu şekilde yapabilirsin.

Web ve point ile fitlenmiş gemi hazırlanır. Gemisinde yakın menzil silahı olduğuna emin olduğun biri bulunur. Adama web ve point atarsın, web mesafenden çıkmayacak şekilde adamı orbitlersin. Silahları sana vuramaz, bi yerede kaçamaz.

Ama burda yazıldığı kadar kolay olmuyo tabi. PvP de çok fazla değişken oluyo bu oyunda. Bir durum bir diğerine benzemiyo genelde.

Gemiye gelirsek yenisin diye recon için daha erken. Ama onun küçüğü hyena var istersen. Fit içinde 1xmwd yada afterburner, 1 veya 2 web, 1xpoint birde silahlar tabi. Bu arada bu işi başka gemilerle de yapabilirsinde, hani hyena direk bu iş için kullanılan bir gemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Erken kısmı çok önemli değil ya. Oturup skilllerin hazır olmasını bekleyebilirim. Hemen başlayacağım diye birşey yok.

Bunu söylememin nedeni, senin söylediğin gemi için minmatar frigate 5 yapmam gerekiyor, ama Huginn yada Rapier (bu arada hangisi iyi bunlardan) gemilerinden birisine binmeye çalışırsam, cruiser 5 istiyor. Hani şimdilik ona bineyim sonra öbürüne bineyim gibi birşeylerin peşinde olursam, iyi gemiye binme sürem uzayacak. O nedenle beklemek koymaz sanırım

cruiser da maşallah rank 5 miş :P. Eğlendirirmiki acaba recon fitleri. Önerebileceğiniz başka birşey varsa onuda söyleyebilirsiniz pvp seven birisi için. Atıyorum: "stealth bomber eğlendirir".
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...