Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow premium nedir?


tinu

Öne çıkan mesajlar

Bu sallama olmuş ama Blizzard zaten ufaktan böyle birşey başlattı. Şimdi remote auction house ve guild chat ile extralar ekleniyor.
Ancak şöyle bir blue post var. Diğer serverlardan arkadaşlarınızla dungeon yapabileceğiniz bir özellik eklemeyi planlıyor blizzard. Detaylar aşağıdaki gibi:


With the continued popularity of the Dungeon Finder, many players have been asking for a way to group up with real-life friends who play on other realms to take on instances together. Today, we wanted to give you a heads up about a new feature currently in development that will allow players to invite Real ID friends of the same faction to a party regardless of the realm they play on, and then queue up for a 5-player regular or Heroic dungeon.

As this is a fairly complex service to develop, we don’t have a release date to share quite yet. It’s important to note that as with some of the other convenience- and connectivity-oriented features we offer, certain elements of the cross-realm Real ID party system will be premium-based, though only the player sending the invitations will need to have access to the premium service. We'll have more details to share with you as development progresses -- in the meantime, you may begin to see elements of the feature appear on the World of Warcraft PTR.

Blue Post link


İleride bunların hepsini blizzardın premium olarak bundle sunması oldukça olası.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki savunan insanlar olucaktır keza bunu blizzard hadi aklıma bu geldi bunu yapalım diyen amele bir firma değil talep varki böle birşeye giriyorlar ama bu şuanlık bir sorun teşkil etmiyor ha ama ilerde blizzard çıkıpta al sana bilmem kaç dolara item isteyen alır derse o zaman sorun çıkar ama ihtimali yok.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

abi link'te eleman demiş ki bunnar direk sıkış ben bi tarafımdan salladım, kurgu yaptım geyik yaptım ama son yaşanan tecrübeler bende böle bi ilham uyandırdı bla bla

pOtshOt said:

Of course, this is a complete fabrication and totally false (as far as I know). I just made it up. Completely. Fiction.
But it was inspired by a few recent experiences.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

bence blizz istediği kadar piksel satabilir binekti börtüböcekti, görsel her ıvırzıvıra eyvallah, hani kozmetik fln diyorya gavurlar.

Ama direk kullanışlı olayları satmaya başlarlarsa aylık ücrete ek olarak "yuh lan ayıp" derler adama, çok feci fanboyları olmama rağmen ben de derim yani.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...