Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sennheiser hd 407

stimpak

Öne çıkan mesajlar

üye olduğum bi alışveriş sitesinde 29 liraya indirmişler, sipariş verdim ama hala iptal edebilirim.

audiophil değilim, notebook hoparlörümden kurtulmak istiyorum sadece. hd 201 ve 202 falan denemiştim, onlar bile memnun etmişti beni. ayrıca bir kulaklığa 100+ lira verirsem bütçem baya sarsılır, bu veriler ışığında bir yorum alabilir miyim?

30 liraya sennheiser bulmuşsun ne konuşuyosun hala derseniz de haklısınız :3
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Loxias said:

ben yemeksepetinden kazanmışım bu hafta oh oh

abi benim kadar sipariş veren yoktur herhalde ama ben niye bişiler kazanmıyorum
nasıl yapıosunu

sorma, yemeksepetinden aradılar birinci sırada olmama rağmen, yok 1 tane hediye verilicekmiş, 3 tane gözükmüş sistemde o yüzden hediyenizi veremiyoruz dediler. şaka gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

escape said:

Loxias said:

ben yemeksepetinden kazanmışım bu hafta oh oh

abi benim kadar sipariş veren yoktur herhalde ama ben niye bişiler kazanmıyorum
nasıl yapıosunu

sorma, yemeksepetinden aradılar birinci sırada olmama rağmen, yok 1 tane hediye verilicekmiş, 3 tane gözükmüş sistemde o yüzden hediyenizi veremiyoruz dediler. şaka gibi

geçmiş olsun.
şimdi nasıl yapıyoruz bu hediye olayını? bişeye mi tıklamak veya dahil olmak gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce geldi, open headsetmiş dikkat etmemişim. dış sesleri pek duymuyorum dış sesler duyuluyor, ama dışarı bayaa ses veriyor dinlerken.

rahatsız etmiyor, çok ağır da değil zaten. kulaklara gelen kısım yumuşak dokulu. boyut ayar olayına pek güvenemedim, speaker kısımları headband üstündeki kanal içerisinde hareket ediyor. plastik olduğu göz önüne alınırsa çok da sağlam görünmedi gözüme.

onun dışında memnunum, hd 201'i daha çok sevmiştim mediamarkt'ta denediğimde. ama 30 tl için iyi, ipod kulaklığımdan daha iyi geldi en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...