Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Oyum 2011

küheylan

Öne çıkan mesajlar

sevgili kardeşim, can yoldaşım -şu gibi konuşmalar çok güzel lan- hesap makinemin on-off tuşu..

misal soruların sayısını arttırır ve dağılımını düzgün ayarlarsan bu durumu evade edebilirsin.

açıp testteki soruları farklı partilerin durumuna göre düşünüp yanıtlayın -bi testte daha muhafazakar olun vs- sonuçlara öyle bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

sıcak apra girişi ve ekonomik büyüme vs yaşam kalitsi soruları konjonktüre göre değişkenlik arzeden sorular.. patlak olmuş bu anket

mesela benim çocuğumun yaam kalitesi ekonomik büyüme sonucunda artacaksa ekonomik büyümeyi seçerim.. ama hani ikisinde birini seçtiğin anda o olacak diye bir durum yok uzun vadeli prgramlara bağlı iki seçeneğin karşılaştırması olmuş bu

25. soruda kürt meselesi dorğudan teröre bağlanmış.. hani ortada sosyal bir sorun var terör ayrı kürt sorunu birbiriyle ilişkili olarak ele alınmalı hani kürt sorunu bu bağlamda direk silahla çözülmez ama dağdaki terörist diysloğu keserse yapacak pek birşey kalmıyor

birr de 63 ödp 60 chp çıktı bende

ödp liler mi hazırlamış siteyi anlamadım ki ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

chp ile bunlarin gorusleri ayni, bi kurt sorununda hafif ayrisiyorlar

12 eylul oncesi guneydoguda asiretlerde en etkili parti CHP idi, sonra erdal inonu ile beraber yuruduler (en azindan siyasi cozum arayan kisim)

ondan sonra baykal geldi koyu milliyetci, chp nin bosalttigi yerlerden bu olusumlar cikti

bdp-chp seicm isbirligi aslinda cok akla yatkin, birebir ortusuyorlar dedigim gibi cogu yerde

ayrildikalri yer bdp arkasina pkk yi aliyor iste, ocalani dayanak noktasi yapiyor demokrasi yerine

CHP nin kurtlerden kopmasi ve demokrastik mucadeleye inanan kurtleri ocalanin kucagina terketmesi deniz baykalin ulkeye verdigi en buyuk zararlardan biridir, daha sonrada akp gittikce marjinallestirdi onlari, ustunede tatlisu liberalleri onlari sahiplenince chp tabanindan tamamen ayristilar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...