Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil: Retribution (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
hakkaten yahu baktimda herkes elestirmen kesilmis herkesde bir pok atma havalari twitterda fenomen yaratmaya calisan ergen tiplerden farklari yok...

Gise filmleri Gorsel Effect Goze hitap eder Heycan verir izlerken ki sinemada gidilir.

Ben acikcasi IMAX disinda sinemaya gitmiyorum gereksiz buluyorum evde zaten izliyorsun ayni sekilde Sineme odam buna musait.

Sinemada izlenmez diyenlere cok sasiriyorum Peki ne izleyeceksiniz sinemada ? TwinLight ?
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

hakkaten yahu baktimda herkes elestirmen kesilmis herkesde bir pok atma havalari twitterda fenomen yaratmaya calisan ergen tiplerden farklari yok...

Gise filmleri Gorsel Effect Goze hitap eder Heycan verir izlerken ki sinemada gidilir.

Ben acikcasi IMAX disinda sinemaya gitmiyorum gereksiz buluyorum evde zaten izliyorsun ayni sekilde Sineme odam buna musait.

Sinemada izlenmez diyenlere cok sasiriyorum Peki ne izleyeceksiniz sinemada ? TwinLight ?

fix'd
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Editor said:

fix'd

Thnx
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Robert_Poche said:

film rezalet, imax aksiyon 3d az biraz kurtardı.

hafif spo

yav trailerdeki sahneyi filmin en sonunda gösterip, yeni film geliyor demeleri cok ayıp bisi ya.

spoiler +1

Harbi direk trailerdaki sahne filmin son sahnesi çıktı. yuh yani.

Sonda Alice güçlerini geri vermeside saçmaydı. Lan madem öle olcaktı hiç yok etmeselerdi bir önceki filmde. Ha zaten güçleri olsada olmasada çatır çutur havada taklalar atıyo yani.

Birde sondaki X ray efektler direk Mortal Kombattan araktı :D

Ha birde sonda Alice ile Jill kapışırken, Alice o kadar kasıcağına direk çekip çıkartsaydı ya o mind control eşysini o kadar dövmeye uğraşıp dayak yemektense asdfa

ya böle çok sıradan bir filmdi. Hatta dizi bölümü gibiydi. Başında Previously on Resident Evil yaptı zaten. Sonuda baya yoktu yani öle çat diye haftaya görüşürüz der gibin bitti. hani sinemalık bi olayı yokmuş 2-3 3D sahne dışında. Filmin girişindeki Rewind olayı hoşuma gitti ama.

Leon'u oynayan herifte hiç olmamış ya böle fazla öküz duruodu ya oyunlardaki Leona göre. Ha zati çok bir rolü yoktu da. Ada Wong'da taam oyunda öle bir elbise giyiyorduda, kutuplardaki üssü niye o elbiseyle basıyor asdfa

4. filmden kullandıkları parçalar hariç soundtrack te öyle çok iyi değildi bu sefer bence.

http://www.youtube.com/watch?v=P6e3aLrzSQ8

Sonuçta boktan bi filmdi. Adam gibi bi aksiyon sahnesi bile çekmeye kasmamışlar, sene 2012 hala slow-mo kurşun efekti.

Alice ile Jill'in gideri var ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...