Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

Abi ya bişeyi ciddi anlamda merak ediyorum bjkliler işte fernandes şöyle mükemmel, q7 tam yıldız, simao yetenekli vs vs diyor ya bjknin neden bu sıralarda olduğunu düşündüğünde ne cevap veriyo? Cidden merak ediyorum o adamları sevmediğim için değil.

quaresma dışındakiler 15 puan gerideyken alındılar, çok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

@apple: Ya bireysel olarak iyiler de onları topladınız hiçbir şey olmadı işte hala kötü takımsınız bizim gibi. Onu söylemeye çalışıyorum. GS Beşiktaş'ın elinden adam kapamaz falan komik laflar bunlar. Gerçekten isterse neden kapamasın?

1. konuda haklisin bireysel olarak iyi oyuncular aldık fakat bunlarin uyum sureci uzun surdu ve takım olma olgusunu yakalayamadk.. cok gelen giden oldu..

bu sezon zaten o 3 genc dısında cok fazla transfer olmucaktr.. stoper geldi forvet geldi.. 1 bek alınıp bitirilr transfer..

2. konuya gelirsek zaten ben öyle bişey demedim.. diyen arkadasa da katılmıyorum.. herkes herkesden oyuncu kapabilr.. bknz selcuk olayi..

fakat ersan olayinda ayri olan durum.. bu cocuk besiktasli.. besiktas'da parladi.. ve burda kalmak istiyor.. besiktasda yok babs almıcaz demedi gitti teklifini yapti.. paşalar gibi 2m'a alıcaktik.. sonra 3-4-5-6 sonu gelmedi maliyetin.. bunu yapan da gs oldu..

olayin yanlslgi burda
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıslık ortada eger outbid ediliyosan tabiki bi kulup outbid eden tarafı secer ama oyuncu hayır arkadas ben orda mkseler oynamam derse anlasma saglanamadıgı icin ya adana da kalmak ya da 2. bidder e gitmek durumunda..

kısaca oyuncunun o kadar da bi tarafında degil demekki besiktas da oynamak
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

yanlıslık ortada eger outbid ediliyosan tabiki bi kulup outbid eden tarafı secer ama oyuncu hayır arkadas ben orda mkseler oynamam derse anlasma saglanamadıgı icin ya adana da kalmak ya da 2. bidder e gitmek durumunda..

kısaca oyuncunun o kadar da bi tarafında degil demekki besiktas da oynamak

adanaspor gs anlaştı,

bu dediklerin hakkında hiç bir dayanağın yok,

ha doğru çıkabilir, çıkmayabilir önümüzdeki günlerde göreceğiz.

doğru çıkarsa da sevinme salladın ve tuttu durumu olur
Sosyal ağlarda paylaş

gelir gelmez 30 asist mi yapmalydi simao.. almeida 20 gol mu atmaliydi daha takımla 2 antremana cıktıkdan sonra anlamıyorm..

sanki ilk kez futboldan bahsediliyormus gibi dusunmeden konusuyorsunz ya cok komik oluyorsunz..

kimse besiktas basarili demedi.. ama basarili transferler yapıyoruz

deal with it..

yukarida da yazdim..bu transferler bu sene katki göstericek asıl.. 3 portekizli ayni anda geldgnde serdal baskan dediki bunlar bu sezon diil gelecek sezonun transferleri..önumzdeki sene 1-2 ufak transferle bitircez dedi..

işsiz stalkerlerdan birisi arasin bulsun cok merak ediyorsa..
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

17de17 harharhar diye baslamadiniz mi?

onu cikartan besiktaslılar diildi..

baskan dedi kendi rekorumzu kırmak istiyoyruz dedi(üst üste 8 mac)

sonra medya costu.. forumda insanlar gaza geldi bjk 17de 17 yapcakms fln filan diye..

burda bi pzero demistr belki o da dememstr.. kendi dedgnz sey olmaynca rezil olan biz gibi yapmanz da ayri bir komiklik zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Ehehe Ersan ın kardeşine bastırıyor millet ne oldu diye, http://twitter.com/#!/ElissGulum kız bilmiyorum felan yazmışda bjk ürünleri giyip dolaşması vs birşeyler gösteriyordur herhalde =P
arkadaşımın, yakın arkadaşı oluyo bu kız. her kulüpten teklif varmışta abisi beşiktaşta oynamak istiyomuş. Arkadaşımda en çok parayı hangisi verirse oraya gider olm aç bunlar diyodu :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...