Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

valla fatih terim takımı 10-14. sıralarda gezerken alacagı için

ilk 2 senede ilk 4 te olsak başarı sayılır.bu yuzden beklenti daha düşükken daha rahat olucagını düşünüyorum terimin

geçen sefer uefadan 4 sene sonra geldi.ve herkes yine ard arda şampiyonluk avrupa kupası falan tribinde beklediğinden terimde saçmaladı takımda saçmaladı ahha
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ütopik isimler geçiyor transferde. Ya cidden yönetim gözü kararttı ya da çok fena trollüyorlar bizi Morientes beklerken yeni Bratular göreceğiz.

İsmi geçenler:

Sébastien Frey
Selçuk İnan
Hamit Altıntop
Ersan Gülüm
Hasan Ali Kaldırım
Marvin Martin
Alexis Sanchez
Kim Kallström
Sezer Öztürk
Mustafa Pektemek
Johan Elmander
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Aynen katılıyorum o maç çok garipti, bi taraf o kadar istim üstünde kupalar falan almış ve saldırdıkça saldırıyor ama yine de bi pozisyon oluyor ve yeniliyor:)
Johnson'ın resmini koymamdaki amaç bi nevi son cengaver olarak, öyle bir dönemde bile Gs'yi yenmemizi sağlamasıdır.

o sezon gs'nin fb'yi kadıkoy'de yendigini hatırlamaya da yetiyor mu yasın?

bi de johnson'un attıgı gole fuze demissin. bence sen abilerinden falan dinlemissin hikayeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı GS açısından dramatik yapan ASY'de yenilmek değildi ama, GS'li oyuncuların maç öncesi açıklamalarıydı, "pota asalım ahuah" falan :p

Tabii GS 2011-2012 sezonu topiğinde Johnson'ın baraja çarpıp giren golünü hatırlamak (bak 6-0 bile değil) oldukça gereksiz bir davranış bence de, bıraksak keşke artık, troll bile değil yani bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fenerli olsma utanırım cansının maçından bahsetmeye

gerçi bizim her maçımız o ayarda geçiyor

hangi golcüyü aldıysak fenere en kolay golleri atamadılar

sonra nerde kıça başa çarpmalı gol varsa yedik

kadıkoyde uzun zamandır bi tek lincolun dakka 1 attıgı golde umutlandım.anasını satim sonra şaka gibi goller yedik 4-1 oldu haha
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ben fenerli olsma utanırım cansının maçından bahsetmeye

gerçi bizim her maçımız o ayarda geçiyor

hangi golcüyü aldıysak fenere en kolay golleri atamadılar

sonra nerde kıça başa çarpmalı gol varsa yedik

kadıkoyde uzun zamandır bi tek lincolun dakka 1 attıgı golde umutlandım.anasını satim sonra şaka gibi goller yedik 4-1 oldu haha

abi en yakın arkadaşımla izlioduk bu maçı. fanatik gsli adam. çıldırdı golde delirdi. ben sakinliğimi korudum çunku belli yani he bole oluyo bizim maçlarda. gs hızlı başlıyo ama maçı bitiren biz oluyoruz herturlu. o gunki bozgun çok fenaydı adam uzerindeki. :D adam 2. yarıyı izlemedi gitti kardeşimle wii oynadı ztn :D
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Maçı GS açısından dramatik yapan ASY'de yenilmek değildi ama, GS'li oyuncuların maç öncesi açıklamalarıydı, "pota asalım ahuah" falan :p

Tabii GS 2011-2012 sezonu topiğinde Johnson'ın baraja çarpıp giren golünü hatırlamak (bak 6-0 bile değil) oldukça gereksiz bir davranış bence de, bıraksak keşke artık, troll bile değil yani bu.

yalnız sırf gs oyuncuları değil bütün türkiye dalga geçiyodu o sırada, "fener pota assın" "10-0 olur mu" "fener 3 kaleciyle çıksın" diye binbir laf dönüyordu. Gazeteler, köşe yazarları, TV programcıları hepsi aynı şeyi söylerken esas maçı oynayacak oyuncunun bundan gaza gelmemesi mümkün değil zaten.

Konuya dönersek Ünal Aysal daha koltuğuna oturmadan binbir spekülasyon çıkmaya başladı.

Yerlilerden herkesi getirdiler zaten, yabancıalrdan elmander falan klasik, emenikeden eto'oya, cambiassodan pirloya militodan ronaldinhoya ne gelirse sayıyolar adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Çok ütopik isimler geçiyor transferde. Ya cidden yönetim gözü kararttı ya da çok fena trollüyorlar bizi Morientes beklerken yeni Bratular göreceğiz.

İsmi geçenler:

Sébastien Frey
Selçuk İnan
Hamit Altıntop
Ersan Gülüm
Hasan Ali Kaldırım
Marvin Martin
Alexis Sanchez
Kim Kallström
Sezer Öztürk
Mustafa Pektemek
Johan Elmander

Şu listeden bi tek Alexis Sanchez var ütopik olabilicek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...