Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ya bakamadım şimdi haberlere vs de, 6 milyon euro mu veriyoruz şimdi Selçuk İnan'a...Ben mi yanlış okudum...Tamam ilk sene vs de...
6 ne yahu...Çok abi, tamam ihtiyacımız var herşey okey yerli de...Bonservise verilen parayı anlarım da ücrete 6 TR standartlarına göre çok...O zaman Drogba 5 milyon paund ne ki ver gitsin...
Sosyal ağlarda paylaş

herkes verilen parayı fazla bulmuşta, selçuğun performansıyla şu takımın alacağı her bir ekstra puanda yayın geliri, şamp ligi katılma vs diye sana geri dönüyor. adnan sezginin mantığıyla transfer sezonunda 500 bin euro fazla para vermeyip ledesmayı falan almayıp, çok para alıyor diye keitayı gönderirsen, fenerin trabzonu geçtim yayın gelirinden dağıtılan paranın puan pastasından IBB spor ile aynı parayı alıcaksın yahu. avrupaya gidememe vsnin takımın gelirlerinden ne kadar götürdüğünü anlatmaya bile gerek yok. Başarı gelir istiyorsan takımı doldurucaksın. BAM ile falan ancak IBB ile kapışır bu takım.

Avrupada yoksun, hamitten nuriden sonra orta sahaya alabileceğin en iyi yerliyi bonservis bedeli ödemeden alıyorsun. ne bekliyordu ki herkes merak ediyorum ? ben yine de bu paranın fazlasının FB tarafından verileceğine şüphe bile duymuyorum Aziz yıldırımın mehmet topuz şovundan sonra. Selçukun bir de FB ye gitse nasıl bir dram yaşardı yahu şu klüp iyi Türk futbolcu kıtlığında kimse bunu düşünmüyor.

Ünal başkanada helal olsun. adam 2 haftada adnan sezginin senelerdir yaptığı transferlerin hepsinin toplamından iyi 2 transfer yaptı bonservis ödemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

adnan polat olsa devre arası takım 6. halde ntvspora çıkar.

`daha ne yapalım yav guntekin. herkesin begendigi ernst ile brezilyali boboyu aldik. toplar diregi siyirdi kac mac yoksa su an ilk 3 te olurduk`

diyecekti.

sivasspordaki grosicki 1 ay once mi ne demisti gs ile onprotokol yaptim gidebilirim diye. alin size vizyon farki.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hayır ben de sevindim tabi de...6 çok geldi, sanki 3-4 verseler hayır mı diyecekti:)...
Neyse vardır bir bildikleri, Ünal Başkan tak tak hallediyor orası kesin...
Hayır demek istediğim Drogba'ya ver o zaman 5 poundu, koymaz artık bu saatten sonra da, bu takım bu wage'leri nasıl dengeleyecek ben merak ettim şimdi..
Elmander kaç alıyor mesela yıllık...
Ünal Başkan her sene cebinden eksiye düşmeyeceğine göre, klubün ekonomisi göçmez inşallah..
Sosyal ağlarda paylaş

valla drogba gelecekse keske verseler abi o parayı.
cilgin para geliyor artik. sampiyon olunca 40 milyon avroyu gecen para aliyorsun. yayin gelirleri + direk cl gruplari.
drogba surda biraz kipirdasa tek basina takimi surukler tepede oynatir, hele cikip tikir tikir kafasini futbola veren bir drogba tokatlar gider.
ama niye gelsin iste. madrid e gider istese adam. bi telefona bakar. jose basgan al beni dedi mi bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...