Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

geçen lig özelde sergen de aynısını söyledi. şuan kanatlarda oynayan adamlar fatih terimin kafasında olan ve istediği tarz kanat adamları değil. eğer seneye galatasaray bu takıma en az 1 tane güzel hırslı bir kanat alırsa galatasarayı kimse tutamaz falan dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kanatlarimiz yeterli olsaydi melo'nun o ozelliklerine ihtiyacimiz olmazdi, ben Avrupa'da melo'nun basa dert acabilcegini de dusunuyorum, maliyetini de dusunerek dedim.

Yoksa Topal'in melo etmeyeceginin farkindayim ama daha defansif zamanlarda melo, daha pasli ve ileri oynayacagimiz zaman Hamit'le akabiliriz diye dusundum.

Melo'ya cikip 13milyon euro cekerse italyanlar bence hic gerek yok her ne kadar sevsem de kendisini.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam metrelerce ayağa nokta atışı pas atıyor.takımı coşturuyor.ileri cıktımı gol atıyor

defansta tackle master

hani melonun bonsverisi alınmcıaksa yerine xavi falan gelmesi lazım kesmez topal falan

aynı hataları yapmamak lzm.elindeki iyi adamı gönderip dandiğini almak

keita pino

topal-sarp gibi sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

geçen maçta son dakikalarda kalemize gelen bir tehlike vardı kornerdendi galiba, muslera topu tuttu o da kaleye doğru girip kale arkasına tribune "hıaıaaaaaaaaaaa" diye bağırmıştı acayip çoşturuyor taraftarı. bence de bu yüzden kalmalı

onu mustafa sarp'da yapiyordu.

melo bambaska. melo futbol zekasi/kalitesi cok yuksek bir adam. kafasini kullanarak oynayan bir adam. selcuk, emre, ujfalusi gibi adamlarla cok iyi anlasabilecek bir futbolcu.

ayni zamanda sempatik. hirsli.

mehmet topal iyidir de, karsilastirmak ayip olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Flameoffear said:

Bu gün öyle ofiste sıkıntıdan patlarkene yapayım dedim üstteki besteye.

ses kalitesi çok iyi değil ama başka bi yutup versiyonu yok bu şarkının :)

ben loopa aldım

Siteden şarkıyı çekmeye yetemedim anca bu kadar oldu sdf. Aslında atkı şovla nasıl olcak diye baktım da melodiye uyan bişi bulamadım yine de War Chant yerine çok güzel olabilirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

pahalı ya, muslera'nın forması dediği de düz kaleci forması hacit. 130TL verilmez. İsim yazdırma olayı vs. deniyor, ona da ek para isterlerse vs. Almanın bir mantığı yok.

ha gerçi imzalı forma satışa sunulacakmış deniyor da onu zaten kartal yuvası bile yapıyordu. Koyarlar 400-500TL'den alan alır :)

lan zaten kaleci forması diye belirtiliyormuş, özel bir Muslera ibaresi yokmuş. Red'in yetoluğuna geldik asdfads
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...