Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi terimi bende sevmem cunku terimle evlenmicem

turkler bu adama duygusal yaklaşıyor hep.egosuymuş pipisiymiş.bize ne

başarılı olursa tamam olmazsa kötü ben ona bakarım

onun harici morinyo cıkıp fatih terim için sevdiğim arkadaşım başarılı olmasını istiyorum çok iyi td diyor

şu milan maçındaki video bile yeterli adamın nasıl büyük adam oldugu.elin italyanları adamı imparator diye bagrına basıyor.biz egosu yuksek diye sevmiyoruz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu arada Fatih Terim'i de hiç sevmem ben yapı olarak, savunduğu futbol anlayışını da sevmiyorum işin komik yanı. Ben Rijkaard'ı severim mesela teknik direktör olarak, olması gereken o bana göre.
Ama şuan Galatasaray'ın ihtiyacı olan teknik direktördü Fatih Terim hatta gelmeden önce de dedim keşke Felix gelseydi diye ama şartlar böyle gelişti ki yönetimin kararı da bence doğruydu Teknik direktörlerin sadece teknik direktörlük özellikleri değil oyuncu getirebilmeleri de önemli Türkiye'de. Çünkü oyuncular takımdan çok antrenör seçerler ve Fatih Terim ismi hala çok önemli bi reklam bu noktada.
Daha önce de söylediğim gibi eğer Fatih Terim'in kariyerine laf atıyorsak TR'de kimse teknik direktörlük yapmamalı falan dememiz gerekir bi Şenol Güneş kurtarır kendini o katliamdan, bir de şuan takım yönetmeyen Mustafa Denizli.

Bir adamı sevmemekle kariyerini inkar etmek arasındaki farkı bigün anlar umarım bizim taraftarlarımız da.
Sosyal ağlarda paylaş

Muslera

Sabri Ujfalusi Servet Balta

Eboue Melo Selçuk Riera

Sercan Baros

Ufuk
Gökhan
Çağlar
Ceyhun
Yekta
Kazım
Elmander

Gayet güzel 4-4-2 oynar bu kadro.

Ofansta çoğalamama ve top taşıyamama sorununu sercanlı çift forvet çözer, 10 numaraya da gerek kalmaz çift forvet oynayınca.

Yeter bu kadar 4-3-3 macerası, özümüze dönelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yekta'nın silindiğine/gönderileceğine/istenmediğine dair nerede haber var ki? Bu forum dışında hiçbir yerde haberi geçtim öyle bir tartışma bile görmedim ben, kaçırdım galiba bir şeyler?

Sabri'nin orta sahada denenmesinden anlamalıydın halbu ki. Hicbir hazırlık macında da oynamadı ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Eboue varken oynamasın sabri.Adam sağ bek işte oynasın orda bari bir taraftak bekimiz düzgün olsun.Orta da oynacak bir sürü adam var.Yekta var Melo ve Selçuk'tan sonra.Sağ açıkta 4-3-3 formatında Kazım ve Sercan var gelirse.Hatta Elmander bile oynar orada.Ama sırf sabri 11 başlayacak diye Eboue orta sahanın sağında veya ortasında oynatma FT.Yapma bunu.Adam sakatlanırsa veya cezalı olursa oynat ama bu kadar adam varken oynatma sabriyi.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Rewendor said:

Yekta'nın silindiğine/gönderileceğine/istenmediğine dair nerede haber var ki? Bu forum dışında hiçbir yerde haberi geçtim öyle bir tartışma bile görmedim ben, kaçırdım galiba bir şeyler?

Sabri'nin orta sahada denenmesinden anlamalıydın halbu ki. Hicbir hazırlık macında da oynamadı ayrıca.

ya iyi de o silindi anlamına gelmiyor ki. Sabri'ye göre daha silik bir oyuncu Yekta, doğruya doğru. Sabri "genç yetenek" olarak parladı (ki bugün gülüyoruz hala) 7-8 senedir takımda, milli takımda paso oynuyo falan filan, Terim'in de gözdesi, prensi. Başta ondan yana tercih yapması normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi istersen sezon sonu tekrar konusuruz. Yekta'yı FT dusunmuyor cok net bir sekilde belli bu bence. Sen haber gormedin diye bunun dogru olmadıgını dusunebilirsin.

Sabri kendi pozisyonunda senelerdir mecbur kaldıgımız icin oynattıgımız bir oyuncu. Hem milli takımda, hem GS'de. Kimse Yekta'nın pozisyonunda Yekta'dan daha iyi bir oyuncu olacağını düşünemez Sabri'nin. FT dışında eheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yekta'nın GS'de 11 çıkabilmesi için biraz pişmesi lazım. Kasımpaşada iyiydi de GS'de izlediğim kadarıyla biraz "düz" bi oyuncu olarak kalıyor. o heyecanını bir atıp biraz büyük takım oyuncusu gibi oynadığı piştiği zaman alır formayı. Şu an bana sorsan ben de Yekta'yı 11 çıkarmam. Topal da ilk geldiğinde 1-1.5 sezon forma yüzü görmemişti pişene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

yekta düzenli ilk 11 paşlarsa çok çabuk pişebilecek ve takıma katkı sağlayabilecek bir oyuncu. çok yazık ki terim'in çoğu türk teknik direktör+hagi'de olan en sevmediğin özelliği kendinden önceki teknik adamın aldığı geleceği parlak oyuncuyu bastırması. kendi oyuncularını yaratmaya çalışıyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gelen her oyuncuya pişmesi lazım demek cok sıradan hale geldi artk. Yekta gayet de GS'de 11 cıkabilecek kalitede bir futbolcu. Su anki kadroda ilk 11'e giremeyebilir. Ama kesinlikle pişmemiş hali bile Sabri'den daha iyidir. Ayrıca her pişmesi gereken oyuncuyu da kiraya vermek zorunda değiliz. Hazırlık maçında bile kadroya giremeyen adam sezon basladıgında nasıl sans bulacak? Sans bulamazsa nasıl pisecek?
Sosyal ağlarda paylaş

yekta ya sempatim sonsuzdur galatasaraylı olması karakteri duzgun olmasından dolayı ama adam 25 yasında artık ne pişmesi? adam su an oldugunun ustune biraz daha koyabilir sadece o kadar. kasimpasa kadrosunda sırıtıyordu kendisi dogru ama malesef gs nin hedeflerindeki kadroda da bu seneki kadroda da ancak iyi bir rotasyon elemani olur; kalsa culio nun olacagi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...