Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

barnacle said:

hesaplayan adamlar...

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/661730-cim-bomdan-buyuk-taahhud

ahaha 5 yıllık fiyatı anında yazıp bundan haber yapmak. abv ya

bu ne ya başlıklar bile aynı
http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/46508/galatasaray-transferde-kesenin-agzini-acti
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

toggie said:

Sabri formayı kaybetti bile. Ama Baros ve Kazım kaybetmez.
sabri hiçbir hazırlık maçında sağ bek oynamadı yahu eboue geldi sabri formayı kaybetti demek çok saçma?

olimpiakos macında fatih terim'i delirtti birkac kez. zaten onun oynayacagı yerde selcuk ve melo var. hicbi turlu kadroya giremiyor. ama ft tabi bi yolunu bulur, sol bek, sol kanat falan yapar. bilemem o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

CthuLhu said:

toggie said:

Sabri formayı kaybetti bile. Ama Baros ve Kazım kaybetmez.
sabri hiçbir hazırlık maçında sağ bek oynamadı yahu eboue geldi sabri formayı kaybetti demek çok saçma?

olimpiakos macında fatih terim'i delirtti birkac kez. zaten onun oynayacagı yerde selcuk ve melo var. hicbi turlu kadroya giremiyor. ama ft tabi bi yolunu bulur, sol bek, sol kanat falan yapar. bilemem o zaman.

nasıl selçuk ve melo var? 4-4-2 oynamadık ki hazırlık maçlarında? Ortanın 3.sü Sabri işte. Ceyhun'u hiç beğenmedim, Yekta desen bilemiyorum yani Sabri'nin gazı ve yırtıcılığı daha çok iş yapar gibi. Güzel ara pasları attı asist falan da yaptı Liverpool maçında...
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 10 kişiyi çalımlayıp gol atsa yine laf edersiniz Sabri'ye. Gayet iyi topçu işte ülkemiz standartlarında. Gazı sayesinde Avrupa maçlarında bile iş yapabilir. Liverpool maçında Baros'a 40. saniyede kaçırdığı goldeki pası atan da Sabri'ydi, çok da güzel pastı hatırlatırım. Adam savaşıyo ediyo. Pasları melo ve selçuk atsın zaten ki ben Sabri amc oynasın demiyorum. MC oynayacak ball winning midfielder olarak, yırtıcı işte. Melo defansif takılır ama ileri de yardım eder, selçuk da oyun kurar. Gerçek bir amc almadığımız sürece bu en ideal taktik kimse kusura bakmasın yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...