Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

cavanagh said:

biri ekşide şöle yazmış, okuyunca koptum sdfsdf
ekşi said:

mehmet ali aydınlar'dan bu açıklamayla ilgili olarak "tisiplin sırıştırmısı bışlıttık. bı ıçıklamıyı yıpınlar hıkkında girikli işlimlir yapılıcıktır. himin cizılırını viriciğiz." şeklinde bir karşı açıklama bekliyorum.

abi aynen adam oyle konusuyor ama ya ahahahhaahah.
Sosyal ağlarda paylaş

TFF: Federasyonumuzu yurtdışına şikayet etmek isteyenleri Türk futbom tarihi affetmeyecek.

TFF: Bu sorumsuz davranışın sonucunda Türk futbolunun ve değerli tüm kulüplerimizin göreceği zararın ve nahoş olayların, bu açıklamaları yapanların sorumluluğunda olduğunun bilinmesini tarihe not düşeriz.

ahahaha. ne okuduklarini bile anlamayacak kadar cahil ya da fanatik mi lan bu adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

hakkaten ulusoy zamanı ne kadar süperdi ya :)

Ulusoy Arsenal'e para vermiş yatın demiş, Collina ve Markus Merk de Ulusoy'un adamıymış. Yoksa GS'de bi numara yokmuş. Hagi de kötü topçu zaten, gollerini falan hep şikeyle yedirmişler kalecilere, Ulusoy da görmezden gelmiş.

Ne ağladınız birader, çok iyiydik işte kabul edin sdfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

keita drogba beraber gelse ne olcak lan.
baksana eyyam yapmayin diyoruz tff sacma sapan aciklamalar yapiyor salyalari ile. ahahaha. belli ki total ban yiyecez 3-5 yil, ekonomik olarak tam dibe vuracagiz ki kaygilarini anlatmis bizimkiler.

tshirt bastirmaya kadar giden 17vs1 soyleminden sonra da fener cok komik hallere giriyor. taraftari dune kadar sovdugu tff'nin bir numarali neferi oldu, tffspor taraftari sanirsin adami.

http://b1108.hizliresim.com/11/8/19/14355.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu benayoun'un neresini seviyorsunuz ya? Yok cidden merak ediyorum.

Liverpool'dayken de nefret ederdim, sonrasında da. Chelsea ne gördü aldı bilmiyorum ama kesinlikle Chelsea'lik adam değil. Hatta geçen sene transfer olduğunda da burada gayet rage'e girip Chelsea'ye sövmüştüm diye hatırlıyorum.

İnşallah gelmez GS'ye ya, Elias zaten A.Madrid'e gitti. Diğerleri muamma
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...