Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ya eboue yi aldığımıza gore sabri hep orta saha oynayacak demek ki ayvayı yedik :P.ayriyetten servet in olduğu defanstan hiç bir zaman cacık olmaz.ne top tutmasını bilen nede o boyuna rağmen hava toplarına hakim bir adam.servet geldiğinden beri defansımız hep kötü aynı şey milli takım içinde geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

zan nasıl satıyor maçı belli değil

musleranın işi zor

ztn ilk maçnda adam 30 saniyede gol yedi.aykutun bedduaları

takımın beyni sabri gibi embesil ve iqsu düşük bir adam düşünün

diziliş

urfalı-zan-servet-balta

melo-sabri-selcuk

kazım ve stancu kanalarda.ilerde baros
Sosyal ağlarda paylaş

Muslera heralde "lan nereye geldim ben" diyordur, önündeki defansı görünce imza attığına atacağına pişman olmuştur. Tek ümit işte Eboue gelince onun beki alıp Ujfa'nın göbeği toparlaması.

Sabri'den top dağıtıcı olmaz, o işi adam gibi Selçuk yapıyor, ona vermek lazım.

Ofans hala çok zayıf, değil Drogba, Van Basten'i Klinsmannı koysan forvete yine etkili olmaz, çünkü tek kalıyor. 20 tane pozisyon oldu içerde adamlar 10 kişi doluşmuş bizden bir, hadi bilemedin 2 adam var. Ya adam gibi bir 10 numara koy, ya kanatları içeri yardırt ya da forveti çiftle.

Stancu kayboldu gitti solda. Olmadı oraya.

Sabri+Selçuk göbeğe fazla, birinin daha ofansif olması lazım. Olabiliyorsa sağa sabri sola keita geçip ortaya bi 10 numara konabilir ya da forvet çiftlenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

terim sabriye çok laf etti ztn muhtemelen oynatmaz.bişiler fırlattı bi ara sabriye kufur ederken dfsd

gokhan zan ihtiyaç olana kadar oynamamalı kesinlikle

amc keita oynasın kazım yekta selcuk oynasın ama sabri oynamasın

ayrıca yektayı yine solda falan denemiyor terim anlamadım

yani herkes yeride oynamalı.eboue yi beke çekmek yerine adamın arsenal tecrübesinden en iyi faydanalım.bırak sabri bekte kalsın

eboueyi ortaya çekip kazımı da sola alabilirsin.kadro musait adam gibi cıkarsın artık terim bi

ayrıca ben hala neden hazırlık macı oldugu halde ayhanı falan sokuyor anlamıyorum ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...