Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

ya biraz alakasız olacak ama ben liverpool tarafından izlemek istiyordum maçı,

oradan girecek mi var mı maça?

olmadı GS tarafında gelsem, liverpool forması ile dayak yeme ihtimalim nedir?

Geç olmuş ama, ben siyah liverpool forması ve gs atkısı ile gitmeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

eğer tafo değilse o kim ya :P.şaş diyecemde o götle yürüyemiyor bile o hareketleri hayatta yapamaz.semih kaya olsa oda en son kiralık vermeden önce baya güçsüz beceriksiz bi adamdı ama eğer oysa helal olsun adama :).cidden merak ettim ha kim olduğunu :P

semih kaya işte abi. yazdık ya, tabiii tabiiii.
inter izliyordu, baglari falan koptu ersan gibi 1 sene kacirdi. umarim toparlamisdir. muthis oyuncu deniyordu sakatligindan once.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.galatasaray.org/images/haberler/86/B_10653_muslera-b.jpg

Muslera Galatasaray'da

Profesyonel futbolcu Nestor Fernando Muslera ile Şirketimiz arasında varılan mutabakata göre; Futbolcuyla 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için sözleşme imzalanmıştır. Buna göre Futbolcuya her sezon için 2.000.000 EUR ödenecektir.

Ayrıca Futbolcunun federatif haklarında pay sahibi olan Wanderers Montevideo kulübüyle Futbolcunun federatif haklarının tamamen kulübümüze devri karşılığında Wanderers Montevideo'ya 3 yıllık vadeye yayılacak şekilde 6.750.000 EUR miktarında ödeme yapılması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Galatasaray Sportif AŞ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...