Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi beklentiniz neydi ki? anlamıyorum yani kumaşa dokunmadan nasıl anlıyorsunuz kumaşın kalitesiz olduğunu? Parçalı da gayet güzel işte, dizayn olarak siyah formayı beğenmedim şahsen, kumaşları gidip dokunun öyle karar verin. Gayet kalitelidir eminim bundan yani. Dikişler denmiş, o görüntüden dikişleri seçebiliyorsanız helal olsun, gözlerinize nasıl bir eklenti taktıysanız ben de istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

parçalı fetişi var insanlarda, eskiden hep o giyilirdi diye. Tamam eskiden giyilirdi de 100 sene aynı formayı mı giyecğeiz birader aynı renklere farklı kombinasyonlar yapsınlar artık :(

Neymiş herkes bizi parçalıyla tanımış, avrupalı bizi siyah formamızla tanır esas, o formayla en çok ağlattık. Ya da beyaz formayla yine..

@cavanagh, red: ya neden beğenmediğinizi açıklar mısınız? Gerçekten merak ediyorum :s hani ben de siyah formayı beğenmedim de dediğim gibi modeli sevmedim. Siz neyi sevmediniz? Ve lütfen kumaş ve dikiş demeyin, o çekimlerden anlayamazsınız sonuçta onu
Sosyal ağlarda paylaş

senelerdir formaları beğenirdim tbh, bu sene olmamış abicim. sarı çok fena, çağdışı bi dizayn yani. siyah desen antrenman forması bile değil eşofmanı, o bile olmaz antrenman eşofmanları daha güzel oluyor. parçalı ise eh işte, orjinaline daha çok benzemiş ama geçen seneki parçalı daha güzel görünüyodu bence.

öyle. turuncu formaya laf atmayın gayet güzeldi ayrıca. keşke sarı yerine tam kırmızı yapsalarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu geçen seneki Arsenal kit bize giderdi bence, misal Hamburg ve PSG için de çok kullanıyor Nike bu tarz çok ince dik çizgileri formada. Sarı formaya kesinlikle giderdi

Bu arada Galatasaray da kalıp kullanıyor. Hani şu Nike özel tasarım yapacakmış geyiği de baya balon. Manu-Arsenal-Barça-Juve-Inter-Celtic dışında özel tasarım yok. Ama en azından bu takımlardan birinin kalıplarını giysek bile olurdu

Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

formayı niye taraftara sormuyolar?

yani sonuçta taraftar alacaksa, en çok oyu alanı yapmak daha mantıklı değil mi?

ille kulup yönetiminin çük birliği yapıp karar vermesi mi gerekiyor nedir prosedür?

internette aktif olarak takılan Galatasaray taraftarları azınlık yalnız. Çoğu taraftar her sene illa parçalı forma istiyor. Yani taraftarlara sorsan da azınlığın fikrini alacaksın, bu yüzden yönetim en az 1 garanti forma, yani parçalı çıakrtıp 2 tane de alternatif forma çıkartıyorlar. Dizayn konusuna gelince, tabi özel dizayn hazırlamamaları kötü olmuş ama ne bileyim değişik bir dizayn çıksa "Galatasaray ne zaman bu tip forma giymiş ki;? bizim parçalımız çubuklumuz negzeldi" der yani insanlar. Asla herkesi memnun edemezsin bu sektörde
Sosyal ağlarda paylaş

en azından nike swooshu ve yıldız, arma vs dikişmiş. bu da bir artı.
sarı forma da eylülde satılacakmış ne alakaysa, o zamana kadar beklicez artık.

elit formalar da seneye oldugunu soyledi pazarlama as muduru. subatta imzalar atılınca yetismemis tasarimlar, hala da calisiyolarmis 12-13 sezonu formalarına. hayırlısı.

tam parcalıdan umudu kestim zaten, aldım ben storedan bunu gecen hafta euhhue. hem ucuz da.
http://galeri.uludagsozluk.com/14/par%C3%A7al%C4%B1-forma_11846.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi sarı forma alınır gibi işte

o da eski sarı forma hatrına

şu sarı formada çok iyiydi underrateddı bende uzun kollusu var severim

bu da güzel parçalı

yalnız marshall cubuklu en iyi gs formalarından biriydi arkadaş.yeniden yapsalar ya ulan

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...