Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

Senelerden sonra yapılan en iyi kaleci transferi Galatasaray açısından ama şnu merak ediyorum Bjk,Fb,Trabzon'da türk kalecileri bu kadar iyiyken hala Gs neden yabancı peşinde anlamadım.

Koyabilecek potansiyel Türk kalmadı elinde.Aykut artık aşırı şans buldu hiç değerlendiremedi.Ufuk'ta çok kötü bir sene geçirdi.Transfer edilecek bir tek benim düşüncem Sinan Bolat var.Yoksa ülke içinden çıkarmak çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Senelerden sonra yapılan en iyi kaleci transferi Galatasaray açısından ama şnu merak ediyorum Bjk,Fb,Trabzon'da türk kalecileri bu kadar iyiyken hala Gs neden yabancı peşinde anlamadım.

Yok ki piyasada alınırı olan bir yerli. Onur desek Trabzon il sınırından reddi yeriz Selcuk olayından dolayı. Yeni bir isim alıp da sabredecek durumda degiliz su an.
Gerci Gs yabancı kalecilerle başarılı oldu hep. Simovic, Tafi, Mondi vs. Taffarelden önce Mehmetler vs ne kanser etmisti yine...
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

LucifeL said:

Koyabilecek potansiyel Türk kalmadı elinde.Aykut artık aşırı şans buldu hiç değerlendiremedi.Ufuk'ta çok kötü bir sene geçirdi.Transfer edilecek bir tek benim düşüncem Sinan Bolat var.Yoksa ülke içinden çıkarmak çok zor.
Sinan Bolat kötü kaleci abi hiç gelmese daha iyi :)

Demek istediğim aslında şudur Fenerbahçe Volkan Demirel'i Kartalspor'dan aldığında kimse tanımıyordu Enke faciası da işine yaradı orası ayrı ama Trabzonun Onur'da gördüğünü Galatasaray'ın daha önce görmesi gerekir diye düşünüyorum çünkü Galatasaray alt yapısı ve scout ekibi mantıklı ve koordineli bir departman Arda ve ona yakın topçular hep bu departmanın eseri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...