Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Demek ki öyle bir takım geliyor ki yedeği Klose:)...
Ben aslında futbol dışı etmenlerden dolayı olumlu bakıyorum biraz. Başka topikte denmişti sanırım, Klose Alman disipliniyle ilerleyen yaşına rağmen her gün çalışmaya devam edecektir, belki de takım içinde daha farklı görevlere soyunabilir, belli ki yerli yeniçeri tayfası kırılacak. Tabi bunları konuşmak erken ama takıma farklı bir hava verir bence Klose, birçok bakıma Drogba'dan daha yararlı bir transfer olabilir. Drogba Afrikalı bir yerde, 5.5 milyona gayet de tatil yapabilirdi burada. Almanlar öyle olmuyorlar genelde. İsveç-Alman kombinasyonu ile daha çalışkan bir takım görebiliriz. En azından sabah antrenmanında ağızları içki kokmaz, çünkü adamlar bir gün önce zom olsalar bile bir şekil ertesi gün tam "refreshed" oluyorlar, genetik midir bilemeyeceğim.
Zaten daha önce de demiştim sanırım, Alman oyuncuları ikna etmek daha kolay olabiliyor İstanbul takımları için. Alman Lisesi mesela büyük etmen. Alman Lisesi'nde gerçekten birçok Alman var, çünkü dolu Alman şirketi var sonuçta, taa yıllar önceki servisimden biliyorum, neredeyse herkes yabancıydı serviste.Aslında bakmayın İstanbul'da ciddi bir Alman popülasyonu var, güzel bir ortamları var yani. Çünkü dediğim gibi çok fazla Alman şirketi olduğundan ve ticaret Almanya ile çok fazla olduğundan, üst düzey çok fazla yönetici var İstanbul'da yaşayan. Hani Trabzon örneği geçti de oradan dedim.
Diyorum ya hep işte lojistik diye, tak tak halledeceksin, okulsa okul, eşinin ihtiyacı ise ihtiyacı, Galatasaray tak tak halledebilmeli bu işleri ki bu yönetim-Ünal Aysal'ın da dediği gibi- belli ki iyi ekip olmuş, ve zorluklar daha kolay hallediliyor....
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

adam alman, dogdugundan beri su yerine bira iciyo.

Bunu dicektim , denmiş.

@Baggio;
Kusura bakma ama hiç bir adam akıllı Galatasaray taraftarı o cümleleri kurmaz. Burası da Antu değil kısaca o cümleleri görmen için tek ihtimal sezonun sonunda Klose'nin 30 gol falan atıp herkesi kendine hayran bırakması olur, onda da iyi ki bu gelmiş denir en fazla.
Bir diğer ayrıntı,bugüne kadar yapılan bütün haberler zaten 1 değil 2 forvet alınacağı yönündeydi, daha doğrusu Baros giderse 2,kalırsa 1 tane.
Ha Drogba hayal mi hayal, gelirse tabiki seviniriz ama gelmezse de üzülmeyiz öyle, piyango bileti almış gibiyiz şuan senin anlıyacağın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Drogba yem diye defalarca dedik zaten, boşver sen milleti...Masq defalarca dedi zaten tek başına...
Kaldı ki 5.5 milyon paund'un takım dengeleri için zararlı olduğunu dile getirmiştim daha önce...
Dolayısıyla, Klose'nin daha iyi futbolcu olduğunu değil, daha iyi transfer olabileceğini dile getirmişim...
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

@Baggio;
Kusura bakma ama hiç bir adam akıllı Galatasaray taraftarı o cümleleri kurmaz. Burası da Antu değil kısaca o cümleleri görmen için tek ihtimal sezonun sonunda Klose'nin 30 gol falan atıp herkesi kendine hayran bırakması olur, onda da iyi ki bu gelmiş denir en fazla.

Sotto yukarda demiş abi, sakin ol bi yavaş oku, scan edip geçme postları :p
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

EricCantona said:

@Baggio;

Sotto yukarda demiş abi, sakin ol bi yavaş oku, scan edip geçme postları :p

"Ben aslında futbol dışı etmenlerden dolayı olumlu bakıyorum biraz. Başka topikte denmişti sanırım, Klose Alman disipliniyle ilerleyen yaşına rağmen her gün çalışmaya devam edecektir, belki de takım içinde daha farklı görevlere soyunabilir, belli ki yerli yeniçeri tayfası kırılacak. Tabi bunları konuşmak erken ama takıma farklı bir hava verir bence Klose, birçok bakıma Drogba'dan daha yararlı bir transfer olabilir. Drogba Afrikalı bir yerde, 5.5 milyona gayet de tatil yapabilirdi burada."

Demişim. Klose daha iyi futbolcu gibi bir şey ima etmedim, daha iyi futbolcu olması başka, daha yararlı transfer olabilitesi başka..
.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...