Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeşim hanım kızlık zarını anlatıyor

roket adam

Öne çıkan mesajlar

her taraf kan revan içinde kaldı.

alan mutlu veren mutlu yaklaşımı bence en evrensel ve mantıklı yaklaşım (almakla vermeyi başka yöne çekmeyin).

İki taraf da karşısındaki insanın niyetlerinden haberdar ise ve bilerek kendi istekleriyle devam ediyorlarsa bence hiç bir sorun yoktur. Önemli olan yapılan seçimlerin yeterli bilgi ve hür irade ile yapılmış olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bi de ben trollemedim. Bir insanı "önüne gelenle yatıp kalkıyor" tarzı bir sıfatla nitelendirmenin arkasındaki motivasyon ve sebepleri merak ettim daha çok.

Bence yalan.
Bir insanı önüne gelenle yatıp kalkıyor diye kimse nitelemedi.
Gerçekten önüne gelenle yatıp kalkan pek çok kadının evlenmeden önce bekaret zarlarını diktirdikleri gerçeği nedeniyle bu niteleme tam da o kadınlar için yapıldı.
Feminist damarının kabarmasına gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu da bi kenarda dursun

cetintas said:

said:
Önüne gelen adamın altına yatan, üzerine çıkan nice gelinlerimiz ilk gecelerinde az önce gerdeğe girdikleri kocalarını kendi hayatlarındaki ilk erkek olduklarına her türlü KANLI CANLI inandırmışlardır, inandırıyorlar, inandırmaya devam edeceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Şu da bi kenarda dursun

cetintas said:

said:
Önüne gelen adamın altına yatan, üzerine çıkan nice gelinlerimiz ilk gecelerinde az önce gerdeğe girdikleri kocalarını kendi hayatlarındaki ilk erkek olduklarına her türlü KANLI CANLI inandırmışlardır, inandırıyorlar, inandırmaya devam edeceklerdir.

Benim yazılarımdan alıntıları ne güzel yapmışsın...Evet bu yazdıklarımın hala arkasındayım.

Bak bu da senin yazın.

Ardeth said:

bi de ben trollemedim. Bir insanı "önüne gelenle yatıp kalkıyor" tarzı bir sıfatla nitelendirmenin arkasındaki motivasyon ve sebepleri merak ettim daha çok.

Anlamıyorsan diyecek bir şeyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bakire olmayan hatunun yanına yaklaşmam, sevişmek için bile.

Hatun dedigin seninse senindir yok başkası daha önce sevişicek kadar birbirlerini sevmişlerse gitsin ona benden ne istiyor.
Cidden isveçli falan degiliz fazla rahat olan arkadaşlarımız varmış burda.

ahahaha

işte bunlar yüzünden ztn kadınlar diktirme ihtiyacı duyuyor

zihniyer bu hedef kitlesi bu
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Şu da bi kenarda dursun, baya enteresan bir insanmışın sen hahaha.

cetintas said:

AKP'de yerini alırsın bu yetenekle.

Hatta şunu da ekleyeyim

said:
Ya da hayatının bir döneminde Feto'nun Eğitim Merkezi'nden mi geçtin?

Söylediğin şeylerin ne kadar komik olduğunu anlarsın zamanla.

:)-D

Ya sen bayağı hırs yapmışsın bana karşı.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Abi insanların farklı değer yargıları var, farklı hassasiyetleri var.

Kimi erkek vardır, kendisinden önce cinsel ilişkiye girmiş bi bayanla evlenmeyi tercih etmez. Ama kendisi de evlilik öncesi cinsel ilişkiden kaçınmaz.

Kimi erkek vardır, kendisinden önce cinsel ilişkiye girmiş bi bayanla evlenmeyi tercih etmez. Bunun yanında kendisi de evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmez, iki taraflı düşünür.

Bunun yanında bekarete önem vermeyenler de var. Bu da normal.

Hepsi normal abi bunların. Aslında bi ilk şık normal değil o götoşluk oluyor, sen her boku ye karşındakine tahammül etme, o olmaz.

İnsanlar yetiştikleri ortamlara ve sahip oldukları değer yargılarına göre bu konuda farklı düşünebilirler. Sınırı aşıp bokunu çıkarmadıktan sonra ne bekarete önem verene yobaz denilebilir, ne de bekarete önem vermeyene godoş/ırızpı denilebilir.

Bu düşünceler belli bi yaştan sonra değişmez zaten, kişiliğe ilk önce katılan özelliklerden biri bu hemen hemen. O yüzden hararetli hararetli tartışmayın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ha aradaki fark bir insan değil birden fazla insan olması mı? yoksa gerçekten hayali karakterlere mi dedin onu? birilerine demedin mi? o cümleyi kurarken bazı insanlar hakkında sahip olduğundan bilgilerden yola çıkmadın mı? bir insan olmasın tamam ben de "önüne gelen adamın altına yatan nice gelinlerin" o nitelendirmeyi nasıl aldığını ve o nitelendirmenin de biraz anlamını merak ettim. o nitelendirmeyi kafasında çeşitli şekilde yorumlayan insanlar da var sonuçta evlenmeden biriyle yatan kadınlara da "önüne gelen adamın altına giriyor" diyenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ha aradaki fark bir insan değil birden fazla insan olması mı? yoksa gerçekten hayali karakterlere mi dedin onu? birilerine demedin mi? o cümleyi kurarken bazı insanlar hakkında sahip olduğundan bilgilerden yola çıkmadın mı? bir insan olmasın tamam ben de "önüne gelen adamın altına yatan nice gelinlerin" o nitelendirmeyi nasıl aldığını ve o nitelendirmenin de biraz anlamını merak ettim. o nitelendirmeyi kafasında çeşitli şekilde yorumlayan insanlar da var sonuçta evlenmeden biriyle yatan kadınlara da "önüne gelen adamın altına giriyor" diyenler var.

Yazdığının samimi olduğunu kabul ederek sondan başlayayım. Ben öyle bir adam değilim. Kimsenin cinsel tercihlerini sorgulama hakkım yok. Kimsenin de böyle bir hakkı da yok. Dolayısıyla benim ne kastettiğim ortada. Ben kınamıyorum herhangi bir kadını ya da kadınları önüne gelenin altına yattıkları için. Bilim adamının şüpheciliğini saygıyla karşılarım ama böyle her yazdığımdan da şüphe etmen kırıcı. Sonuç olarak yazdıklarım açık, çok tanıdığım kadın var evlenmeden önce eşlerini kandırmak için bu yolu seçen ve o kadınların bazılarını <<çok iyi>> tanıyorum. Dediğim gibi kayınpederim 50 senelik jinekolog ve onun da bana anlattığı pek çok şey var. Artı bu sayfada da başka arkadaşların benzer olayları duyduğunu,bildiğini okuduk yukarıda.
Sosyal ağlarda paylaş

ama çok iyi tanıdığın bir insana "önüne gelenle yatıp kalkıyor" demek hoş değil. bu nitelendirmenin günlük kullanımda kötü bir manaya sahip olması sebebiyle bunu kullanan kişinin duruma veya kişiye karşı da kötü duygular beslediğini düşünerek girdim.

şimdi ben onlara demedim diyeceksin ve başa saracak ama tartışma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama bu şekilde bir tartışma karşılıklı insanları yıpratır Ardeth.
İçerikten ziyade şekle takıyorsun kafayı.
Genelleme yapıyorum ben, kimsenin adını anmıyorum, kimseyi afişe etmiyorum. Şurada biz bize konuşuyoruz ve konu başlığına katkıda bulunmaya çalışıyorum diğer arkadaşlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...