Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bahçeli Kasedi?

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

Trias said:

Adam bekar istediği gibi takılır. Tabi bunu Türk insanına anlatmak zor.

Bir de bu işler için çeteye falan gerek yok. Cebinde 400-500 tl si olan parmak kadar wireless kamerayı alır istediği yere takıp izler. Olayın nerede olacağını bilsin yeter.

takıldığı kişiye bağlı tabi biraz

evli biriyse olmaz

20 yaşında ünili genç kızsa olmaz

ama kendi yaşında bekar bi kadınla kasedi çıksa ne yazar, kime ne yani.
20 yaşında ünili genç kız niye olmuyor?
Sosyal ağlarda paylaş

adam bekarsa, kız da eskort falan değilse ve kendi isteğiyle beraberse kime ne?

Berlusconi her ay başka mankenle geziyor torunu yaşında hepsi. Hıncal yapınca oluyo da Bahçeli yapınca niye olmasın?

Adam bekar, kadın bekar. Adam da istiyo kadın da. Kimin haddine "yok abi yaş var arada" demek? Siz 50 yaşına 60 yaşına gelince hala 22lik mankenlere victorias secret modellerine bakıp "vay vay vay" demicek misiniz? Ha, bağnaz toplum kaldırmaz o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

lisedeyken bi arkadaşla dinin gereksizliği hakkında konuşuyoduk. sonra bi fetocu bi eleman duymuştu bizi. sen kimin allahına laf ediyon lan diye bağırmıştı bana. olay büyümesin diye senin allahın değil kendi uydurduğum bi dinin allahı dedim. (daha çok kızdı ben böyle diyince :( ) sonra gidip müdüre şikayet etmişti beni. müdür de 2 saat fırça atmıştı bana inanmıyo musun lan sen falan filan diye :(
aklıma geldi yazayım dedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

demokratik mekanizmalar islemediginde %100 guvenli tek koltuk sokucuyu kullanin!

the kaset!

http://videonuz.ensonhaber.com/thumb/deniz-baykal-in-istifa-konusmasi.jpg

1 nisan sakasi gibi resimdi su kaset cikmadan once, gercek oldu

baykali bile koltuktan sokebiliosa, kasetin turkiyede koltuktan sokemiyecegi siyasi yoktur bu kadar net
Sosyal ağlarda paylaş

ya anne babadan öğrenilen şeyler vardır,birde toplumdan ve eğitimle kazanılan.bir insan bir toplumda bir iznelim bırakıp,bununla zıt bir görüntü çıkarsa' etik' olarak ters düşeceği için istifa etmesi normal.evli yada bekar farkmaz,biraz senin toplumda çizdiğin profille alakalı.işin seksle alakası yok,toplumdaki imaj konusu bence.tarkan uyuşturucu yakalattı yada deniz seki hapis yattı , seks kaseti yakalatmış kadar mantar olmadımı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...