Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal çöpçatan Yonja

Canbaz

Öne çıkan mesajlar

Bu ne abi? Tikiler tanışmak konusunda artık sanal alemdede bir yenilik yaptı yonjayı kurdu! Helal olsun mükemmel bir zeka yapmış... Ama kuran tiple tanışmak isterdim ama nasıl birşeylede tanışacağımı biliyorum. Erkek, abaza, fazla mastürbasyondan sivilce dolu bir surat, gözlük, kısa boy, ve 70lerden kalma devasa yakalı gömlekler giyen bir tip.... Abi Türkiyeye noluo ya?[signature][hline]Canbaz
Sosyal ağlarda paylaş

sana noluyor ?
balon dolmadan bütün bölümlere konu mu açıosun :-p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sitenin kurucusu olan Kerim Baran, Robert kolej sonrası ABD de Northwestern ve Harvard mezunudur. Oracle bünyesinde bir süre çalıştıktan sonra Türkiyede Ata Yatırım' a danışmanlık yaptı. Daha sonra kendi Software şirketini Amerika' da kurdu. Şirketin Türkiye' deki ortağı aynı zamanda reklam ajansının sahibi Orkun Tekin ise İstanbul üniversitesi ekonometri ve Yeditepe MBA' den sonra 98-2002 yılları arasında, Comnet ve Sim Net şirketlerinde satış pazarlama uzmanı, müdürü ve direktörü olarak çalıştı. 2002 yılında ReklamZ' yi, 2004 yılında Masa Tanıtım Reklam Ajansını kurdu

ehh pek te dediğin gibi bi adama benzemiyo sanırım..
said:
Üye sayısının
% 5 : Evli
% 18 : İlişki içerisinde
% 77 : Bekar
% 46 : Kadın
% 54 : Erkek
% 79 : Türkiye’de yaşamaktadır
% 90 : Türk’tür

[signature][hline]hasretinden prangalar eskittim..

[Bu mesaj Chiptech tarafından 12 Eylül 2004 04:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laistragon, 12 Eylül 2004 17:40 tarihinde demiş ki:
Ya bu yonja'ya bnm fotomu fln koymuşlar.Birde altınada telefon numaramı vermişler şerefsizler.Bi bulursam geberticem.

tuh ben yapcaktım benden önce yapmı$lar.[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada biri bana yardım etse çok sevincem.
bu yonja nedir?
mantığı insanların birbirleriyle tanışması arkadaş olması değil midir?

peki neden tüm kızlar "heeyt! sadece tanıdıklarım request yollasın, başkası yollarsa aaaazını yırtarım uleeeyn!!" modunda takılıyor orda?
sitenin mantığı
"kız ve erkek bulun arkadaş olun"
değil de,
"okul arkadaşlarınızla gizli gizli takılın" mıdır?

request yolladığım, bırak kızı, neden bir erkek bile accept etmez?
yonjanın mantığı "arkadaşlık" olmasına rağmen, bu olay nedir?
acaba ben mi yonjanın girişindeki yazıları vs yanlış mı okudum? yoksa aslında orda "sadece okuldan tanıdığınız insanları ekleyin" tarzında bir yazı mı vardır?

bir uyuz oldum valla bu yonjaya, bi antipati oluştu bende..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 12 Eylül 2004 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Girdim gördüm hiçbir işe yaramayan site olduğunu anladım.
Sadece okuldan bi kaç kişiyi buldum.Zaten bi kaçının numarası vardı =)
burası daha çok çiftleştirme mekanı değil. Daha nezih bi ortam oluyor.

Ama;

İtiraf.com/Arkadas
siberalem

açıkcası fuhuş yuvası olduklarından şüpheleniyorum.
ki
itiraf.com dan süper hatunlar bulunuyor =) deneyin derim ben
aptal oluyorlar ama iyi kızlar hepsi[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

bu işler boş işler...[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 12 Eylül 2004 04:49 tarihinde demiş ki:
said:
Sitenin kurucusu olan Kerim Baran, Robert kolej sonrası ABD de Northwestern ve Harvard mezunudur. Oracle bünyesinde bir süre çalıştıktan sonra Türkiyede Ata Yatırım' a danışmanlık yaptı. Daha sonra kendi Software şirketini Amerika' da kurdu. Şirketin Türkiye' deki ortağı aynı zamanda reklam ajansının sahibi Orkun Tekin ise İstanbul üniversitesi ekonometri ve Yeditepe MBA' den sonra 98-2002 yılları arasında, Comnet ve Sim Net şirketlerinde satış pazarlama uzmanı, müdürü ve direktörü olarak çalıştı. 2002 yılında ReklamZ' yi, 2004 yılında Masa Tanıtım Reklam Ajansını kurdu

ehh pek te dediğin gibi bi adama benzemiyo sanırım..

hahahaha
robertten harvard a gidecek? hemde inek sivilceli olmayacak
ahhahahaha[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...