Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

bence herkes kaliteli grafik beklentilerini yazsin, ona gore konusalim. cunku cok anlamsiz bir tartisma var. bok gibi demenizin sebebi ne, poligon sayisi mi az geldi?

bence gorsel olarak tek sorun artwork tutarsizligi. yoksa "OMG 2003te de ayni grafikler vardi" demenin bir anlami yok. wow da asirlardir ayni grafikleri kullaniyor, kimse kalkip da "cok kotu meh" demiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence grafikler gayet temiz gözüküyor. Renkler de başarılı. Tabi gameplayi görmeden kesin konuşmamak lazım.

Temiz grafik ve renk paletinin öneminin kanıtı HoN. İlk closed beta zamanı oynamaya başladığımda kimin hangi takımdan olduğunu bile ayırt etmekte zorlanıyordum. Tabi oynadıkça insan alışıyor ama piyasada artık bu kadar moba alternatifi de varken kimse o süreçle uğraşmak istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

mardox said:

Flassh said:

herolar digimona benziyor neyini beğenelim

bu kadar dandik hero tasarımlarıyla veya "artwork"ler ile çıkarmazlar diye umut ediyorum :)

Dandik hero tasarımı dediğin WC3'te ki heroların geliştirilmiş hali. Her şekilde belli ediyor kendini dizaynlar.

Ama yok haters gonna hate, millete LOTR'de ki Balrog'u gerçekten yaratıp versen "mmmm olmamış" der ölmeden 1 saniye evvel.

dur ya hemen "haters gonna hate" bir tavırda değilim :) LOTR da oynamadım :o
neyse konuya gelelim background mis gibi... sade ve etkileyici buna lafım yok ama böyle hero tasarımı olmaz. biraz uğraşır insan. full pembeye boyayıp o uzun mohawk saç yapıp etek giydirip eline spear vermekle hero tasarımı mı olur? LoL oynamadım bilmiyorum ama HoN'da bir hero üzerinde en vasat armor parçasında bile detay var. Belki eskiden olsa bilg kastırmamak için detaydan kaçtılar derdik (warcraft3) ama bu kadar kötü hero tasarımı kaç kişinin hype ile beklediği bi oyuna yakışmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence moba oyunlarda grafikten once user friendly olmasi onemli bana kalirsa, zaten surekli ayni konsept ayni map ayni herolar olunca grafik sadece ilk baslarda ki goz zevki olarak kaliyor daha sonra goz alisiyor illa belli bir seviyede olmali, ama tabi moba oyunlari karsilastirirken grafik oncelik olmamali.

Interface, Hotkeys, Rating sistemi Matchmaking yada iste yeni oyun bulma sistemi gibi seyler daha onemli tides of blood oynamistim ilk o gunden beri turlu turlu dota dday survivallar oynadim fakat wepla si eu battleneti DotAda atiyorum gunde adam akilli 5 oyun oynaniyorsa Honda 10 tane oynaniyodur LOLde belki 15 tane oynaniyodur. Hon daki arkadasinla gir daha fazla coin al sistemi gibi oyunda takimlasmaya tesvik edici seyler olursa Dota 2 de ve UI hotkeys gibi sorunlar olmaz ise adi bile yeterli marka sonucta satar.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz parağraf ve noktalama be kardeşim, o ne öyle.

alpha haldeki oyun release olana kadar, grafik olarak çok değişmez diye düşünüyorum diyip, yeni bir tartışmayı ateşliyorum. :)-D

Bence boşuna tartışıyoruz. Hep beraber göreceğiz çarşamba günü. Ama resimlerin halen daha fake olduğunu iddia edenler var. Fake ise zaten şurda 10 sayfadır boşuna yazıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...