Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow lost 600k subscribers

forçen

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

bu bıraktıktan sonraki ilk zamanları atlatırsan gerisi kolay :>

Ulduar patchinden sonra catac gelene kadar bırakmıştım. aklıma bile gelmemişti hani. yani çok arayacağımı sanmıyorum yine.

Mmorpg türünün bana göre en büyük eksisi, insanı diğer oyunlardan mahrum bırakıyor. zibilyon tane güzel single oyun dururken tek bir oyun oynamakta istemiyorum açıkcası. Wowu bıraktığımdan beri kitap okur, film izler, yeni, yeni oyunlar oynar oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

Giden 600k'nın büyük bölümü zaten doğru düzgün oynamayı beceremeyecen yetersiz kesimden olduğu için dert edecek birşey yok.

Giden 600k'nın büyük bir bölümü oyunun şuanki boktan halini %85i yetersizlerden oluşmuş oyuncularla beraber oynamamak için gitmiştir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzde %5 inanın blizzard için hiç bir anlam ifade etmemektedir keza her zaman dediğim gibi oyun tahminden uzun süre dayandı bu kadar ömür biçilmemişti sanırım ama baktı adamlar tuttu ver gazı dediler bu zamanlara geldi bunda oyunun güzel olması + blizzard gibi bir firmanın olmasında rolu büyük o yüzden %5 gitmiş %15 gelmiş çokta tınladıklarını düşünmüyorum zaten o giden %5 ten çok fazlası d3 ile gelicek.

Başka bir konuda bu bırakan insanlar ya mmo daha oynamıyor yada başka bir mmo oynayıp o oyunların fail olduğunu görünce geri geliyor o yüzden %5 ler gider %3 ler geri gelir bu böle kısır döngü şeklinde gider. Bir arkadaş single oyun demiş insan single oyun oynarken darlanıyor nasıl oynayabiliyorsunuz =)
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

şeytan dürtse de dönmeyin sakın; cataclysm rezalet; hiç değilse anılarınızda wow güzel kalsın :D

Katılıyorum Bir heyecanla aldım. Fakat çok sönük geldi bana. Demek istediğim farklı bir şey yoktu. Raid saatlerce. Boss kes item lootla. O kadar. Bıraktım ve çok huzurluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...