Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC Sensation...

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

Pil ömrü direk CPU Set'e bakar. Bi kaç ayar ile çok şık olur. Ben sanırım Sensation'ı da pas geçicem, 1 sene daha kullanayım HD2'mi NANdroid ile. İyice oturdu artık Android HD2 de, AGPS bile geldi sonunda şimdi Sense 3.0'lı olanları optimize etmeye çalışıyorlar.
Sensation 2 fln çıkarsa ona bakarım artık :). Ya da saçma sapan HD7 yerine adam gibi HD3 çıkarsa ona.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yapar mı acaba dedim... Yaptı. Wireless bağlantı üzerinden yildiz.tv denemesi...

Ayrıca cihaz it gibi çalışmaya devam ediyor. Hiç takılma, yavaşlama ibaresi yok. Daha fotoğraf, video çekmedim makineyle. Çektiğimde buradan paylaşırım yine...

Pil işine gelecek olursak, Çok ağır işlerde baya sağlam pil ömrü. Usb üzerinden yavaş doluyor, ama adaptörü ile kısa sürede fullledi.

Görüntü kalitesi için kusura bakmayın. Dandik bir makine ile çekmek zorunda kaldım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[htc fanboy=on]
Telefon şimdiye kadar gördüğüm telefonlar arasında en hızlısı. Takılmıyor makine. Web browsing inanılmaz. Flash desteği çok çok iyi. Youtube ya da başka flash video player kullanan tüm sitelerde bilgisayarda açar gibi izleyebiliyorsun. Çözünürlük muhteşem. Telefonda yapamadığın şey çok çok az. Notebook sattırır adama.

1.2 ghz dual core işlemci, 768mb ram, denediğim test programlarında performans olarak Samsung Galaxy S2'yi %30 geride bıraktı.

Iphone'da flash yok. Flash... Mavi lego veriyorlar onun yerine. Çok yetersiz iphone.

Her şekilde tavsiye ederim. Kesinlikle pişman olmazsın.
[htc fanboy=off]

Sensation adını kesinlikle hakeden bir telefon. Çok iyi. Tavsiye ederim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...