Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FREE Signups for World of Warcraft Stress Test Beta Now Open!

axedice

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 07 Eylül 2004 10:59 tarihinde demiş ki:
ya blackrose şu resimleri 800x600 boyutunda falan koysan? açana kadar anamız ağlıyo
300-350 kb olunca 1 tanesini 40 saniyede falan açıyo. geberiyorum

ehe ula kaliteli olsun dediniz öle yaptım neblim :p
yoksa 800x600 bi de %80 kaliteye indirsem her biri 50 kB a düşer onların :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Albümdeki resimlerde güncellendi şu dakika itibari ile :)

dün bi stormwinde uçıyim dedimbiraz bakınırım falan dedim ama oda ne, burası dwarf haritasının 2 katı falan nerdeyse hatta daha fazla. nereye gitsem ayrı bişi çıkıyo. stormwind i horde baya zorluyo bu arada bütün şehirlere saldırılar falan oluyo arada. dün bi guild gördüm tüm üyeleri nerdeyse lvl 25 civarı falandı adamlar nassıl kasmışsa artık helal ossun :)[signature][hline]WOW Stress Test Screenshot Albümü
http://photobucket.com/albums/v434/OmeNTR
Sosyal ağlarda paylaş

ben de biraz herbalism denedim :)
kullanınca haritadaki bitkiler çıkıyor, gidip topluyosunuz falan ama bazıları xxx herbalism skill istediği için toplayamayabiliyorsunuz

henüz alchemy deneyemedim[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yukarda kalimanın dediği şey olmadı bende, 2. seviye bir tradeskilli geri verdim, 5/50 puan harcamıştım hepsini geri verdi toplam 55 puan aldım geri.

ayrıca 2 adet elite quest bitirdim, grup olmadan imkansız yapılmaları ama çok iyi xp var 3-4 aşama olduğu için, yani 2 quest + içinde öldürdüklerinizle bereber nerdeyse tam 1 level atlayacak kadar xp geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Amaç o zaten bir bakıma sosyalleşmeyi sağlamak...
Ama merak ediyorum bakalım biz Rougeları kim alıcak grubuna..

Gerçi biz paso Paticik olarak gruplaşacağımız için beni almayanın kafasını kırarım pekmezlisinden :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

10 Milyon Dolar verseler Doom3'ü oynamam. Kötü olduğundan değil ... KORKUYORUM ULAN ÜHÜH!

Sosyal ağlarda paylaş

EQ da en önemli raid memberlarından biri rogue dur çünkü çok iyi damage deal edebiliyor, backstab le baya ölümcül olacaksınız. Bence grup sorunu yaşamazsın =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merlot, 07 Eylül 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar ogrenmek istedigim bisey var, baglanti durumlariniz nedir? Mesela 56k ile oynanirmi bu oyun?

oynanır oynanmasına da. süper bir iraden yoksa kabarık bir telefon faturası seni bekliyor olur muhtemelen. ;)[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu sitesindeki download programından videolar indirdim. bi oyun için video var. 2001'de yapılmış ve grafikler hemen hemen aynı. bu grafiklerin 2001'de aşağı yukarı hazır olduğunu düşününce bi garip oldum, şu anda bile mükemmel geliyor bana.

her neyse, sabırsızım.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...