Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bozukpara-hediye-yasa

Microp

Öne çıkan mesajlar

tahtadan güzel bi sandık yap, ufacık minicik olsun. bulgaristanda yapı market vardır herhalde. sunta olmasın, ahşap olsun, vernikle bi güzel. yetersen süsle, üstünü kavisli yap falan. bir kere başıan oturunca zor değil, sadece zaman meselesi.

içine de bişi koy, std hediye olsun. çok önemli olmaz. (boş çıkınca hevesi kaçar insanın:) ) hem kutuyu kullanır hem standart hediyeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Sandık meselesi de yapıla yapıla bitti resmen, ülkede tüketilecek sandık kalmadı, üretim tüketimi karşılamıyor.

ha bir de, 100 erkekten sadece beş tanesinin aklına güzel yenilikçi ve özverili hediye fikri geliyor, onların da hayatına bir yada iki kere.

zaten yaşadığımız ilişkiler de süper dünyanın en güzel aşkı falan değil.

sandık sana özel yapıldıysa sorun yok. yoksa kmise atkı örmesin, parfüm almasın, hatta öpüşmesin, çok mainstream
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam haram zıkkım olsun, her insanın bilmesi gereken kaç tane şarkıyı benden öğrenmişsin, gece gece aratıp buldum. azıcık yüzün varsa diz çöker tövbe istersin!!!

platonik roket adam bunalım şarkılar dinlerken

ha ben de forumda yeniyim bitane madalyam yok o sıralar, nası yamanmışım nası yamanmışım sdfsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...