Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Revelations

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

türkiyeye geliş tarihiyle ilgili forumları kurcalıyordum da şuna rastladım demin ehueh

said:
biz onu söylemiyor biz neden yeniçeri öldü yoz o kismi söylüyor taman arada yardim ediyorlar ama çoğunluk öldüryoz oyundaki saçmalık padişah varken ezio haddine düşmün casus öldürmek ne olursa olsun padişah haberi olmadan osmanlı içindeki casus sa bile kimse bir şey yapamaz
Sosyal ağlarda paylaş

baktım 1 hafta geçmiş önceki mesajımdan
hiç sarmamıştı 1 hafta önce, bugün gene denedim oynamayı ama yine olmadı
bi kere oyundaki türkler o kadar kötü türkçe konuşuyor ki kendimi bişeyin parodisini izlermiş gibi hissettim. hani gerçekçi olsun diye arada 1-2 kelime türkçe konuşucaklarına dümdüz ingilizce konuşsaymış herkes daha iyi olurmuş.
ikincisi hikayede nolduğunu anlayamadım
hani brotherhood'daydık en son, off ne çılgın assassin kulübü kurmuştuk filan derken bi anda istanbulda buluverdim kendimi. hani aradaki konuşmaları vs vsyi okumadım da değil, tamam anladım neler olup bittiğini ama çok ani bi geçiş var
hepsini geçtim, oyundan tamamen koptuğum nokta templar gruplarının bizim bölgeyi ele geçirmeye çalışması oldu. böyle yavşak bi minigame'e niye gerek görmüşler anlamadım. allah belanızı versin ya.
hani sonunda noluyor bilmemne çok merak ediyorum ama oturup da ciddi ciddi şu oyunu oynayabilmem çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

ya hiçbir şeyi beğenmeme modlarındasın yavuz. no lifer'sın, pati'deki arkadaşların dışında bir tane doğru dürüst arkadaşın var o da yasemin. ama o iyi, o fena değil.

mesajlarının sadece ilk cümlesini ve son cümlesini okur oldum, hep aynı tarzda geçirttiriyorsun oyunlara çünkü. sığsın. ezio gibi açık denizlere yol almaya korkuyorsun. bırak esnaf lokantasını, evine yemek söylemek dışında dışarıda çıkıp yemek bile yemiyorsun.

böyle olmaz.

bu arada oyun çarşamba geliyormuş overgame'e, collectors alıcam galiba. bir animus etmez gerçi ama, fiyatı fena değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

ya hiçbir şeyi beğenmeme modlarındasın yavuz.

skyrim'i beğendim

-Deno- said:

no lifer'sın, pati'deki arkadaşların dışında bir tane doğru dürüst arkadaşın var o da yasemin. ama o iyi, o fena değil.

patiden arkadaşım yok

-Deno- said:

mesajlarının sadece ilk cümlesini ve son cümlesini okur oldum, hep aynı tarzda geçirttiriyorsun oyunlara çünkü. sığsın.

demek ki son dönemlerde çıkan tüm kötü oyunlar birbirine benziyor

-Deno- said:

ezio gibi açık denizlere yol almaya korkuyorsun.

gemiye binsem nereye gidicem ya

-Deno- said:

bırak esnaf lokantasını, evine yemek söylemek dışında dışarıda çıkıp yemek bile yemiyorsun.

haftada 1 falan yemek söylüyorum dışardan, onun dışında kendim bişeyler yapıyorum genelde veya ders çıkışı istiklalde yiyoruz.

-Deno- said:

böyle olmaz.

neden olmasın

-Deno- said:

bu arada oyun çarşamba geliyormuş overgame'e

perşembe

-Deno- said:

collectors alıcam galiba.

karar verdiğinde gel yaz, insanların kafasını karıştırma

-Deno- said:

bir animus etmez gerçi ama

animus diye bişey yok