Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olacak O Kadar

sandalye

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Uykusuz siyasi mi? Bana çok boş geliyor uykusuz. Özellikle Barış Uygur'du sanırım onun yazdıkları falan.

15-20 yaş arasına hitap edecek şeyler yapıyorlar, nerede o eski leman tarzı şeyler.

popülist geliyor bana biraz. ne şiş yansın ne kebab hesabı yapıyorlar "siyasi mizah" işini.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sizi bilmem ama ben dün akşam ki ilk bölümü izledim ve üstelik FOX TV'deki bölümlerin çoğunu izlemediğimi fark ettim çünkü oldukça güncelliğini koruyan, yakın döneme ait politik-siyasi ve ülke gündemi ile ilgili parodilerdi hepsi. Yukarıda bir arkadaşım daha yazmış. Yahu sarhoş tiplemesi bu kadar mı güzel yapılır? Mükemmel gerçekten. Ben Levent Kırca, Ferhan Şensoy, Müjdat Gezen gibi sanatçılarımızın kıymetlerini bilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Onlar en güzel Türk geleneklerinden ve kültür hazinelerinden biri olan ORTA OYUNCULUK geleneğini devam ettiren son Mohikanlar. Oyunlarını ve filmlerini izleyerek destek olalım. Levent Kırca şu an 50 kişiye yakın bir ekibi geçindirmeye çalışıyor. TV programları yapamadığı için kendi deyimiyle yeniden tiyatroya sarılmış. Şu sıralar tüm Anadolu'yu gezdiği FIRILDAK isimli bir oyunları var. İstanbul'da oynadığı zaman mutlaka izleyeceğim çünkü hem çok olumlu eleştiriler var ve hem de yukarıda yazdığım gibi bu insanlara sahip çıkmamız lazım. Onların arkasında holding medyası, filanca parti veya Feto hoca yok çünkü. Onlar gerçek fikir ve sanat emekçileri ve tabi ki memleketlerini seven insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Ferhan Şensoy ve Levent Kırca isimlerini yan yana getirmen bile bu oolaylardan anlamadığını gösteriyo.

:)-D Erken paydos ettim ve senin sağlığına da içiyorum Napolyon takma isimli yurdum vatandaşı...

Aluriel said:

en çok napolyonn bu olaylardan

Ve tabi ki yan masada olsaydın sana yanarlı dönerli meyve yollardım Aluriel kardeşim, yanına da sever misin bilmiyorum ama büyük bir Kara kapak Efe rakı...Eşlik de ederdim aslında sana...

B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Fırsat bulduğu her ortamda hükümetin FOX TV'ye baskı yaparak programı yayından kaldırttığını söyledi Levent Kırca.

Sözcü Gazetesi'nde bu konu ile ilgili açıklamaları da vardı.

http://www.medyaradar.com/haber/gundem-51344/sozcuden-sok-manset-olacak-o-kadar-neden-yayindan-kaldirildi.html

Başka açıklamalarını da ararasan bulursun.

Yok ben anladım zaten ne demek istediğini Aluriel kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

umut sarikaya yeter lan

http://1.bp.blogspot.com/_Iy9m-_wevBw/TS9hqNQgSWI/AAAAAAAAA70/5BDH9SXpu2A/s1600/rbjo6f.jpg

umut sarıkaya gibi kişilerin olacak o kadar ekibine katılmış olması lazımdı. onun yerine ekip giderek azaldı, eskiden baya iyi adamlar vardı. oya başar felan da ayrıldı. öyle olunca skeçlerin kalitesi çok düştü. umut sarıkaya gibi popüler kültürü iyi bilen kişiler lazımdı aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Reyting getirmediği doğru değil. Behzat Ç. kadar değil ama gayet iyi reytingleri vardı.

Konuyu iyi anlamak lazım arkadaşlar. Adamlar ve özellikle başbakanımız eleştirinin her türlüsüne tahammülsüz. Kendisinin eleştirildiği böyle bir programın varlığından bile rahatsız. İzlemesi önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...