Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DH insanı

throine

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
dh insanı

said:
Orijinalden alıntı: TutuşanAdam

BEN EVLENİNCE ÇOCUK İSTEMİYORUM, SIRF SEKS YAPICAM KARIMLA HER GÜN, BAŞKA BİŞEY İSTEMİYORUM !
babamda bana diyor millet sana kısır der falan diye, evlilik çocuk yapmak içindir falan diyor.. ben istemiyorum kardeşim! çocuk olursa seks hayatım erir böyle oturma odasında da yaparım mutfakta da yaparım ne zaman istersem ayrıca çocuklara harcıyacağım parayı karıma G-string almak için tanga, sexy mini etek almak için harcarım evde giyer fantazinin kralını yaparım.. ne de olsa dünyaya bi kez geliyorum !

arzuladığım:
uslu çalışan sexy malı olan bir kadın aylık 600 tl de getirse ev'e yeter
bende çok vuruşkan odada bıkmayan biriyim aylık 800-1000 tl getirsem yeter

evimi alıcam başka bir ilçede çünkü babamlarla kaldığım ev şuanda merkezde, yakın olmayalım..hergün gelirler rahatsız ederler evlerimiz yakın olursa

yaşım 19.. ama evlilik için daha gencim şu sakalım daha tam çıkmadı ergen gibi gözüküyorum sakal tam çıktığı vakit memleketten bi kızı bulcam şöyle malı güzel olan sonra sokarım bi yerde çalışsın akşam eve geldiğimde 18-19 da falan yemekten sonra gece 2-3 e kadar gece vardıyası olur.

ayrıca milliyim. bana kız HANGRİ demişti yeter deyip çıkmıştı motelden yurtdışındaydım zaten milli oldugumda

uhahuahua
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

dh insanı

said:
Orijinalden alıntı: TutuşanAdam

yaşım 19.. ama evlilik için daha gencim şu sakalım daha tam çıkmadı ergen gibi gözüküyorum sakal tam çıktığı vakit memleketten bi kızı bulcam şöyle malı güzel olan sonra sokarım bi yerde çalışsın akşam eve geldiğimde 18-19 da falan yemekten sonra gece 2-3 e kadar gece vardıyası olur.

ayrıca milliyim. bana kız HANGRİ demişti yeter deyip çıkmıştı motelden yurtdışındaydım zaten milli oldugumda

uhahuahua

sodayı masaya püskürdüm.

sandığım gibi değilmiş allahtan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...