Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DH insanı

throine

Öne çıkan mesajlar

yaw random neden gireyim ki?

ama hiç takip etmediğim bir forumda bilgi alma amaçlı girdiğimde "hmm benimle aynı sistemi birebir aynısını hatta kullanan 5kişi varmış. du sorayım onlarda bu sorun olmuş mu?" diyebilmek çok iyi bişi.

uzun süreli takip ediyor olsam zaten bilirim bi süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

o 5 kişiyi nasıl takip ediyorsun?

yok şeyden soruyorum ben dh de takılmıyorum böyle mesela anahtar kelime olarak "i3 380 ati6480" gibibir arama yaparsan bu ikisini kullanan kişileri kullanıcıları görebilyor musun? yani bu varsa müthiş bir şey hatta donanımların görülebildiği aktif bir tablo varsa o da güzel atıyorum i3 hede model işlemci ye baktığında üylerden kaç tanesi bu işlemciyi kullanıyor görebilyorsak o da güzel.. yoksa da böyle bir sistem yazsınalr ne ki yaşadığın şehri tuttupun takımıın istatistiğini tutuyor adamlar bunu da yapsın

ama "aga ben tek tek imzaları gördükçe işte.. öyle yani" ise durum olmaz o iş hacı dayı, müdavimi olamdığım yerde kimin neyi kullandığını takip etmek yerine konusunu ararım/açarım direk
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

yok şeyden soruyorum ben dh de takılmıyorum böyle mesela anahtar kelime olarak "i3 380 ati6480" gibibir arama yaparsan bu ikisini kullanan kişileri kullanıcıları görebilyor musun? yani bu varsa müthiş bir şey hatta donanımların görülebildiği aktif bir tablo varsa o da güzel atıyorum i3 hede model işlemci ye baktığında üylerden kaç tanesi bu işlemciyi kullanıyor görebilyorsak o da güzel.. yoksa da böyle bir sistem yazsınalr ne ki yaşadığın şehri tuttupun takımıın istatistiğini tutuyor adamlar bunu da yapsın

ama "aga ben tek tek imzaları gördükçe işte.. öyle yani" ise durum olmaz o iş hacı dayı, müdavimi olamdığım yerde kimin neyi kullandığını takip etmek yerine konusunu ararım/açarım direk

Sol aşağıdan opera browser'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala. Bilgisayarı alırken bende böyle bir başlıktan ısınma sorununa, ekran kartında ufak bir hata yüzünden arada bir takıldığını bilerekten gittim laptopumu aldım. Bunun gibi bir site başka bir yerde yok. Bu kadar basit ve kolay bir şekilde olabilecek bir olayı, bu kadar uzatmaya da gerek yok. Adam isterse imzasında kaç parası olduğunu, isterse kaç kızla çıktığını yazsın. Benim işime son derece yarıyor.

Yoğun istek üzerine Firefox ve Google Chrome için :

Firefox 4.0 için

Sol aşağıdan firefox 4.0'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala.

Google Chrome için

Sol aşağıdan google chrome'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala.

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben vaktinde girdiğim bölümü okulu falan yazmıştım üni'nin topiğine hangi akla hizmetse

aylar sonra giriş yapınca baktım gördüm ki 2 liseli yardım istemiş abi ben de gelcem oraya ne dersin falan diye ehueuh

çok fazla geniş bi forum bu dh
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
bi noktadan sonra başkalarına göstermek için donanımlar almalar imzaya büyük büyük renkli renkli yazmalar falan onlara sahip olmakla zengin olmakla öne çıkmaya çalışmalar imaj kasmalar falan........bunlar da yok değil tabi o kadar da masum değil herkes ama bu başka bir tartışma. İşin özü çok yanlış değil yani.
Zaten yazılanlardan falan aşağı yukarı belli olur adamın ne mal olduğu =p

en sonunda bu topikte anlatılmak istenileni anlamış biri çıktı. eheh
gereksiz aşağılama diyerek saçmalamışsın panpaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

bir sürü şey var burada

BabacumMostors said:

Sol aşağıdan opera browser'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala. Bilgisayarı alırken bende böyle bir başlıktan ısınma sorununa, ekran kartında ufak bir hata yüzünden arada bir takıldığını bilerekten gittim laptopumu aldım. Bunun gibi bir site başka bir yerde yok. Bu kadar basit ve kolay bir şekilde olabilecek bir olayı, bu kadar uzatmaya da gerek yok. Adam isterse imzasında kaç parası olduğunu, isterse kaç kızla çıktığını yazsın. Benim işime son derece yarıyor.

Yoğun istek üzerine Firefox ve Google Chrome için :

Firefox 4.0 için

Sol aşağıdan firefox 4.0'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala.

Google Chrome için

Sol aşağıdan google chrome'a tıkla, google arama çubuğuna site:donanimhaber.com Acer 5740G (örnek olarak verilmiştir) yaz. Hemen 2. seçenek Acer 5740G Club çıktı mesala.

e iyiymiş bu o zaman, peki bunu geliştirsek mesela donanım bölümünde bir eklenti olsa orada kullanıcıların kullandıkları donanımlara göre bir listeleme olsa mesela "hedeHD4500 (12)" yazsın ki 12 sayısı o sırada bu ürünü kullanmata olan kullanıcı sayısını belirtsin fln, donanım yazmak profil bölümünden hallolsun gibi hatta işlemciler için alt kategoriler olaiblir

nedankoya yük olmaz değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

abi arama motoru denilen bir şeyler var. çok garip lan!

robot allahın her günü o siteyi tarıyor böle. misal bu sorunla mı karşılaştın. ısınma i7-920 yazıyorsun, vallahi bulup getiriyor lan!

eğitimli köpek gibi bişi bak. kokusunu alıyor sanki, bulup getiriyor yeminlen!

çok aştı teknoloji artık! çok!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...