Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işçi bayramınız mübarek olsun

Cons

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

ergenekon örgütü nü küçümseyen insanlara benim cevap vermeme gerek yok son iki yıldır özgür bir biçimde bir mayısın kutlanması en büyük kanıt.

kavgadan, tartışmadan pay çıkartan insanlar vardı ama artık tasfiye edildi çok daha insancıl kutlanıyor emeğin bayramı.

Helal olsun kardeşim.Ahmet Şık olayı hakkındaki görüşlerini alabilir miyim birde senin çok merak ediyorum ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şöyle napolyona sataşana kadar şunu deseniz olmuyor mu.

Bundan 2 sene evvelde akp yüzünden 1 mayıs kutlanamıyordu. 1 mayısta bu şuan olan şeylerinde yapılmasına izin yoktu. 1 mayısta şunları yapmak isteyen insanlara polis orantısız güç dedigimiz olayı gösteriyordu ve bundan dolayı televızyonlarda olaylar gosterılıyordu. Eger ki bundan 2 seneden öncesinde bile akp bu kadar polis önlemi alıyor olmasaydı 1 mayıs her zaman son iki sene gibi kutlanabılecekti.

Amma sataşıyorsunuz bakın bunu okuyan napolyon bile argümanı anlıcaktır agresif herkes burda siyaset konusu olunca .
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

ergenekon örgütü nü küçümseyen insanlara benim cevap vermeme gerek yok son iki yıldır özgür bir biçimde bir mayısın kutlanması en büyük kanıt.

kavgadan, tartışmadan pay çıkartan insanlar vardı ama artık tasfiye edildi çok daha insancıl kutlanıyor emeğin bayramı.

hocam 2 yıldır taksim'de kutlanıyor 1 Mayıs biliyon demi? Ergenekon mu izin vermiyordu Taksim'de kutlanmasına?

Gerçi Akp hükümeti Ergenekon'u temizleyip, izin vermiş olabilir Taksim'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Ufacık veletin cinsel organına delik mi delik değil mi diye kontrol eden müdür bile haklı gören zihniyet Napolyon'un ki. Kaale alan var mı hala?

Bu arada Ergenekon terör örgütü tanımın suç unsuru teşkil ediyor zira ortada mahkeme kararı var. Aman derim, dava filan açılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

bende şimdi geldim , yalnız gazetelerde çarşı nın pankartı diye dolanan pankart var küfürlü olan, çarşının içinde öyle bir pankart yoktu, hepimiz şişli de migrosun orda toplantık, bütün pankartlar ordaydı orda dağıtıldı, kesinlikle o pankartı açan çarşı değil,

ikinci konu sendikalar kontrolü kaybetmiş , bütün yazılanları okumadım bahseden oldumu bilmiyorum ama alanda çok sayıda kürt faşistlerde vardı, sosyalizm ile alakası olmayan abuk sabuk tipler,ama genel anlamda güzel bir gündü bu kadar kalabalık ve olaysız olması, daha önceki senelerde yaşanan büyük çatışmalardan kimin sorumlu olduğunun kanıtı oldu.

Çarşı olarak 200 300 civarı bir kalabalık ile çıktık meydana , çok güzel pankartlarımız vardı, bir ara fenerli arkadaşımın yanına gittim , onlarda fenerin vamos bien gurubu ile gelmişti, hatta doğan haber ajansı benimle röportaj yaptı , ilk sorusu bu fenerlilerin yanında beşiktaş formanla 1 mayıs kutluyorsun ne düşünüyorsun oldu:)
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

bende şimdi geldim , yalnız gazetelerde çarşı nın pankartı diye dolanan pankart var küfürlü olan, çarşının içinde öyle bir pankart yoktu, hepimiz şişli de migrosun orda toplantık, bütün pankartlar ordaydı orda dağıtıldı, kesinlikle o pankartı açan çarşı değil,

ikinci konu sendikalar kontrolü kaybetmiş , bütün yazılanları okumadım bahseden oldumu bilmiyorum ama alanda çok sayıda kürt faşistlerde vardı, sosyalizm ile alakası olmayan abuk sabuk tipler,ama genel anlamda güzel bir gündü bu kadar kalabalık ve olaysız olması, daha önceki senelerde yaşanan büyük çatışmalardan kimin sorumlu olduğunun kanıtı oldu.

Çarşı olarak 200 300 civarı bir kalabalık ile çıktık meydana , çok güzel pankartlarımız vardı, bir ara fenerli arkadaşımın yanına gittim , onlarda fenerin vamos bien gurubu ile gelmişti, hatta doğan haber ajansı benimle röportaj yaptı , ilk sorusu bu fenerlilerin yanında beşiktaş formanla 1 mayıs kutluyorsun ne düşünüyorsun oldu:)

Çarşı'nın içinde değil zaten, İnönü'nün karşısında BELEŞ TEPE'nin aşağısına asılıydı pankart.
Kürtçü faşistler ile de yanyanaydık ve zaten onların gelmesi ile bizim alanı terk etmemiz bir oldu. Önceki yazıları okursan yazılanları göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...