Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade: With Fire & Sword - Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

Hotdog said:

ya multiplayer menusunde deli kasıyor bilgisayar, oyun içinde de kasıyor(ayarları düşürmeme rağmen) yok mudur bunun bir çözümü ?

oyunun açılması 4dakika falan sürüyor o loading .ini kısmını falan geçmesi normal mi bu ? hadi onu geçtim multiplayer kısmına geliyorum bi servera tıklıyorum oyun takılıyor bu nedir ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bomba kalksa bu oyun baya kaliteli olur gibime geliyor. O

Gerçi fire and sworda geçtik ama ben elimden geldigince en ucuz tabancadan alıp genelde balta falan ve üstüme harcıyorum paramı millet beni vurana bende onları vurup baltayla dagıtıyorum.

Bir ara 11-0dan 17-45e geldim ve oyundan çıkmadım rage quitlemedim kendimle gurur duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi precision'ı düşürmüşler, aim almak çok şans olmuş. wep speedleri düşürmüşler, ne kadar gerzek varsa blocklayabiliyor artık herşeyi.

Nasıl anlaşılmıyor bilmiyorum yavaş çocuklara da benzemiyorsunuz oysa, oyun fazla kolaylaşmış ve ağır şans faktörleri gelmiş.

Modellerkötü, animasyonlar çok yarım ve glitch dolu. Bunlar hepmasterlamayı zorlatıran şeyler bu oyunda, warband'e geri dönünce hissettiğim akıcılık yeter be.

blocklamak icin bir skill gerekmiyor kalkanı kaldırıyorsun.Esas skill gerektiren parry etmek ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ben geldim şu an, giriyoruz 1-2 kişi warband'e. Gelecek olanlar vente gelsin direk yada düürtsün msnden falan.

Warband oynuyoruz, fire and sword baya patlak şu anki haliyle.

Bakarsınız patch gelir oyuna bir hız gelir ona kayarız belli olmaz ama su an çok yetersiz bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...