Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖSYM başkanıda kopyacıysa biz napalım

Pluton

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

varya ülkedeki profların temiz %50 si traş.bi kurcalasan kimlerin ne makaleleri ofsayt çıkar.

bazen tv de görüyorum prof dr diyo.lan diyorum bu adam prof sa ben insan değilim.öyle sallıyor yani

bakınız
http://media.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/_Cover/110216proforhanceker.widec.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

İzin almadan bir şeyi çevirdim diye kırılmak, Sezen Aksu'nun Vazgeçtim'ini kendisine sormadan okumak gibi olmuş. Ki tercüme belirtilmediği için özür dilenmemiş, çeviri için gerekli izni almaması sebebiyle eleştirilmiş. Bence de saçma öyle bir izin olaycılığı. Makalen neyse, adı sanı yazanı belli olacak şekilde niye çevrilmesin ?

dansözlük 101 bu olsa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

kendi aralarında daha sonra işi tatlıya bağlamaları, uzatmamalarıda ayrıca bizi bağlayan birşey değil. zira yapılan şey intihal.

DEAL WITH IT

İsterse yazının gerçek sahibi "tanırım iyi çocuktur" desin. Yapılan yasal olarak suç. Babasının hayrına , hatır gönül işlerine göre millete akademik ünvan verilmiyor. Hani bunların bir değeri var. Her boku kendinize benzettiniz bari bırakında "akademisyen" olmanın bir anlamı kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Bilip bilmeden, bir konuyla ilgili fikri dahi olmadan, makaleyi görmeden, sonucunu beklemeden karşı tarafı infaz eden, yumurta atan adamlar. Kendi adamlarına gelince 5 aydır hastanede çeşitli yalan raporlarla yargılanmadan kaçan, hapisten kaçan, listeye alınınca hiç bir şeyi yokmuş gibi hemen ayağa kalkan adamlar ve adaylarınızla zaten bu ülkeyi kurtaracaksınız.

İnanç çok önemlidir tuncacım evet.

dimi ya pis adi ergenekoncu patiler sizi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
balon
Bilip bilmeden, bir konuyla ilgili fikri dahi olmadan, makaleyi görmeden, sonucunu beklemeden karşı tarafı infaz eden, yumurta atan adamlar. Kendi adamlarına gelince 5 aydır hastanede çeşitli yalan raporlarla yargılanmadan kaçan, hapisten kaçan,

abi süper karşılaştırma bu!

MUH-TE-ŞEM!

yaptığından yakalanmış, intihal yaptığı belli olan vs. henüz suçu kanıtlanmamışlar.

SÜPER Bİ LCD OLM BU!
Sosyal ağlarda paylaş

"Tercümenin kaynağını belirtmedi" diye çeviri izni alınmamasını çarpıtmak ve aslında izin alınmadan çeviri yapılması olayını intihalle yargılayarak böyle lanse etmeyi başarabilmek daha bir lezizdi. Öğreniyoruz işte sizden zamanla. Üstadımızsınız, sizden bizlerde çeviricez. Korkmayın ama, iznimizi alırız.

edit: yazım error
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...