Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnanılmaz EVLENME teklifi.

boone

Öne çıkan mesajlar

gerçekten sevince değişir o.. dert etme.

ama değişmese de olur. çünkü bu bencilce bi olay ve millet buna eriyorsa gittiğin yol süper iyi bir yol.

üstünde kafan kadar taş olan bi semeri vursan sırtlarına banamısın demezler, "aaa bu bana mı!!!!" diyip dörtayak üstüne çökmeleri ise elbette kesin -o kadar kesin ki olasılık bile değil-

binicem üstüne vurucam mücevheratı
Sosyal ağlarda paylaş

YİHU!

BÖLE BİŞİ YAPARSAK BİR GERİZEKALI İLE EVLENEBİLİRİZ!!!

ama evliyseniz de üzülmenize gerek yok, karınıza iyot vermeyerek, balık yerine hamur ile besleyerek ve arada çaktırmadan kafasına arkadan arkadan vurarak bu kadar aptal olmasını sağlayabilirsiniz.

YAŞASIN YENİ DÜNYA DÜZENİ!

YAŞASIN APTALLAR İMPARATORLUĞU!
Sosyal ağlarda paylaş

İyide 3 ay zağar gibi gezdinde ulan hatun demez mi beni nedenn götürmedin. Sanki gitmiş dağları delmiş, kaf dağı ardına gitmiş gelmiş ne anladım ki ben bundan, mis gibi gez gör sonra ahanda buraları gezdim sanada ortaya karışık böyle birşey yaptım.

Benim gibi düşüncesizin önde gideni, gittiğim yerlerden sana buzdolabı magneti alan adamla evlenirmisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

İyide 3 ay zağar gibi gezdinde ulan hatun demez mi beni nedenn götürmedin. Sanki gitmiş dağları delmiş, kaf dağı ardına gitmiş gelmiş ne anladım ki ben bundan, mis gibi gez gör sonra ahanda buraları gezdim sanada ortaya karışık böyle birşey yaptım.

Benim gibi düşüncesizin önde gideni, gittiğim yerlerden sana buzdolabı magneti alan adamla evlenirmisin.

dedim abi 3 ay tek başına gezeceğine al kızı da git mis yapan tanıdıklarım var yani baya da hoş oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...