Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

341. Dönem (Ağustos 2011) KD. ve YD. Subay Adayları

Baggio

Öne çıkan mesajlar

• Admin
makina muh, elektrik muh, insaat muh, mimarlik alanlarinda yuksek yapmis iseniz buyuk ihtimal uzun donem cikar. doktoraniz varsa zaten garanti gibi :)

ha meslek astegmeni oluyorsunuz cok kebab dert etmeyin. azcik acemilik yapip sonra maasa baglanip diger azteklerle bi ev kiralayip evden ise gidiyorsunuz. evinizde internet falan. haftada 1 nobet icin gider kogusta tv izlersiniz. haftasonlari serbest..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Tenekeadam said:

of yazın iskenderun zaten çekilmiyor, birde askerlik allah yardım etsin bacyo.

Abov usta birliğim de orasıymış lan, kendim girmeyi başardım sonunda :/

Kuvveti Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
Sınıfı Deniz
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
İlk Katılışını Yapacağı
Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
İSKENDERUN HATAY
İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.08.2011
Temel Eğitimini Müteakip
Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
İSKENDERUN HATAY

Acemiliği orada yaptıktan sonra terkederken çok sevinçliydim ta ki foça yı görene kadar. Ondan sonra İskenderunu çok özledik , dzkk içinde en rahat yerlerden biriymiş orası. Yemekleri aralıkta çooook kötüydü ama büfe var baya. Rahat yer kısaca. internet kafesi bilem var.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

işin kötü yanı yedek subaylık 18 ay yapılcakmış, ilerde gidicekler için kötü haber.

Her zaman askerlik süresi kısaldıkça her tip askerliği(kısa-uzun-astek) kısalttılar şimdiye kadar.Biri yükselirken biri artmadı.Bu defa da öyle birşey olmaz zannediyorum, TSK nın böyle bir isteği var ancak hükümet kesinlikle bu duruma karşı ve total olarak askerliği kısaltmak istiyor.İstedikleri gibi de olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...