Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davutoğlu çok sert çıktı

Uzun

Öne çıkan mesajlar

şakirtlerin tümü bu tip toplantılarda esip gürlediğimizi, boyun eğmediğimizi, herkesi çeşitli akıllı laflarla oturttuğumuzu, yabancı basının sürekli bizim kahraman duruşumuzdan bahsettiğini sanıyorlar. "Dünya'da adımız geçiyor arık" diye aldanıyorlar.

Zerre adımız geçmiyor hiçbir yerde, dalga geçiliyoruz hatta. "kendi kendilerine gelin güvey olan ülke" olarak dalga konusuyuz.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun da zaten hep kendi düşünceni haklı gördüğün için başkalarını haksız görmen.
düşünce yapın değişmeden herkes her zaman haksız olacak.
hak dediğin şey matematik gibi 2+2 4 değildir.
birine göre haklı olan baskasına göre haksız olabilir.

mesela sana göre içkinin yasaklanması haksızlık çünkü işinden olacaksın, ama içkiden ailesi yıkılan, şiddet gören birileri için hakların en büyüğü olarak gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Schwarzenberg: Çok özür dilerim. Beni yanlış anladınız. Bizim AB’de Türkiye’ye desteğimiz tamdır.
Davutoğlu: Ben hiçbir şeyi yanlış anlamadım.
William Hauge (İngiltere Dışişleri Bakanı): Sayın Davutoğlu’nun anlattıkları ne yazık ki doğru.
Ashton: Sizi ilk kez bu kadar sinirli gördüm.
Davutoğlu: Bir daha o zaman bu konuyu açmayın. Her defasında size anlatıyorum. Ya Kıbrıs sorununun çözümü için gereğini yapın, ya da bir daha bu konuyu gündeme getirmeyin.
Rasmussen: İnformel yapabilir miyiz acaba?
Davutoğlu: Size söyledim, resmi olarak benim karşımda Kıbrıs Rum Kesimi oturamaz.

Şener Şen'in "bak gidersem dönmem haa" sahnesi aklıma geldi fjffdsdhfasd
Sosyal ağlarda paylaş

/Summon Çetin taş

çetin taş versus yeni balon.

Bakalım kim sağ çıkacak.

Bu arada harbiden ciddi ciddi yalvarıyorum modlara boyle bır ekşisözlük gibi 10 tane mesaj atıp mesajların durumuna gore onaylansın şu balonlar o zaman bak bakalım rahatsız tipler gırıyor mu içeri.
Sosyal ağlarda paylaş

bengeldim said:

sorun da zaten hep kendi düşünceni haklı gördüğün için başkalarını haksız görmen.
düşünce yapın değişmeden herkes her zaman haksız olacak.
hak dediğin şey matematik gibi 2+2 4 değildir.
birine göre haklı olan baskasına göre haksız olabilir.

mesela sana göre içkinin yasaklanması haksızlık çünkü işinden olacaksın, ama içkiden ailesi yıkılan, şiddet gören birileri için hakların en büyüğü olarak gelebilir.

tartışmaya girmek gibi olmasın ama, bu yorumu çerçeveletip odama asıcam her sabah bakıcam. hahahaha çok iyi ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...