Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahmet abi ntv'de

Valerius

Öne çıkan mesajlar

yav said:

ben de düşüncelerimi yazayım biraz

şuna etiket buna etiket ona etiket her şeye etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket ket ket ket etiket etiket etiket etiket ket ket en süper benim etiket etiket etiket etiket en harikayım etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket

paragraf başı, etiket etiket etiket etiket etiket etiket
etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket etiket

katılmazsanız yapcak bişi yok

HELAL. +1 BÖLÜ KÖK ÜÇ
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

4chan seçimlere katılsa (ki yapmıştır belki de bilemiyorum) OHAHOAHOAKOASDK ABİ ASDKJKFJSFDK ADAMLAR TAM TROLL HAIJHAKSDJAKS derdin ama
(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

4chan seçimlere katılsa nerede katıldıklarına ve ülkenin içinde bulunduğu duruma göre değişirdi tepki.

tr'gibi durumun daha hassas olduğu bi ülkede ve davulun sesinin uzaktan hoş gelmediği, benim yaşadığım bi ülkede katılsalar "abi bunlar bir grup eğlenceli şapşaldı sadece. şimdi ise moronlukta rekorlar kırıyorlar." derdim. 4chan ne getirecek politikaya allasen.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu insanlar şunu "devrim hareketi" "gençliğin sesi" "etkili protesto" falan olarak görmeye başlamışlar. Bir su tutun yüzünüze, kendinize gelin.

İnci hakkındaki yorumlarımı yazmıştım zaten. Sitelerine girmem, takip etmem, ama sağdan soldan elbet kendilerini ara ara duyuruyorlar. Ara ara gerçekten çok yaratıcı, güldürecek şeyler çıkartıyorlar. Bozbaykuşlar bunun en güzel örneği. Bunun dışında ekşi sözlük bugını keşifleri, twitterda otomatik accept bugı bulmaları, basket finali öncesi durrantı kaçırma geyikleri falan iyiydi.

Bunun dışında saçma sapan işler de yapıyorlar, facebookta çeviriyi küfürlerle doldurmak, civciv öldürüp parçalayıp resmini koymak, cevahire falan dalıp hayvanlık etmek, sitelere saldırıda bulunmaya kalkmak falan, resmen leş bunlar. Genel olarak küfürlü müfürlü ortam da fazla abartı. Samimi diyenlere gülüyorum. O da "aşırı kibar" olmak gibi başka bir maske sadece. Yoksa gerçekten samimiyeti öyle olan insanlar varsa aranızda ne pis insanlarmışsınız kardeşim.

Ama sonuçta adamların çapı belli, boyu belli, amacı belli. Geyik bunlar. Bazen güzel, yaratıcı, genelde de saçma ve banal. Ama olayları bu. Şimdiki olay ne? Seçim bulmuşlar adam sokalım şamata olsun demişler. Eskişehir öğrenci şehri, oradan oy gelir demiş oraya yönelmişler, sonra da tutup daha da geyiğe sarıp da "Ahmet Abi"yi seçmişler kendilerine. İşin geyiğinde şamatasındalar. Ciddi gibi takılana da bakmayın, ne kadar büyürse o kadar şamata.

İyi güzel, eğlence çıkmış adamlara. Parası maddi gideri varsa da bulmuşlar bi şekil. Eğlence amaçlı son derece gereksiz bir hamle bu. Yapan inciymiş 4chanmiş falan hikaye. Kim yaparsa yapsın.

Sadece geyik. O kadar. Olay bu yani. Tutup bunu "anarşizm"le, "gençliğin sesi"yle "isyan"la, "politikacılara tavır"la bağdaştırmak saçmalık. Maalesef bu ülkede en son politikica karşıtı tavır AKP'yi zirveye çıkarmak oldu. Kifayetsiz siyasetçilerden o kadar bıktı ki halk, daha yepyeni kurulmuş, ne olduğu belirsiz AKP'ye bir anda yığılma yaşandı, adamlar geldi iktidara. Dünyanın hiçbir yerinde yepyeni kurulmuş bir partinin bir anda böyle zirveye oynadığını göremezsiniz kolay kolay. Şimdi de arada akıllanıp vazgeçenler oldu, kananlar da oldu vs ama adamlar çoktan hızlarını aldı indiremiyoruz o ayrı. Kişisel fikir olarak son derece yanlış bir hamleyle çok çok yanlış insanlardan yana kullanıldığını düşünsem de öyle devrimmiş halk isyanıymış oydu yani. Bir grup ergen zihniyetin şamatasına bir internet ünlüsünü seçtirmeye çalışmasının bunda yeri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Samimi diyenlere gülüyorum. O da "aşırı kibar" olmak gibi başka bir maske sadece. Yoksa gerçekten samimiyeti öyle olan insanlar varsa aranızda ne pis insanlarmışsınız kardeşim.

inciyi samimi bulduğum için hakaret edilmiş bana yukardaki paragrafın son cümlesinde. samimiyeti duman altı kahvede ıstakayı devirmekte bulan adamlara "beynini siktiğimin salakları", iett otobüsünde kız/erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş olmakta bulanlara "amına koyduğumunun sikişkenleri" ve samimiyetsizliği incide bulanlara "sen kimsin ağzını yüzünü siktiğimin at yarraaa" demekle inciyi samimi bulanlara "pis insan" demek arasında semantik olarak hiçbir fark yoktur.

herkesin kırsalı farklıdır. benim kırsalımdaki anlayış seninkinden farklı diye tecavüze kalkışman da suçtur.
Sosyal ağlarda paylaş

okudugunu anlamayan adamdan hazetmiyorum, ama ona yapacak birsey yok, bolca mevcut o modelden. gelgelelim hem okudugunu anlamayan hem de agzi bozuk olunca gelisine cakiyorum, guzel de oluyor kanaatimce

edik; silinen mesajlar var, kendi kendime konusuyor degilim sevgili mod olmayan patiler. yaa ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...